Zmena salónu

Ahojte, asi každému z nás sa už stalo, že po prihlásení sa ocitol v salóne 2 v ktorom je len zopár hráčov pretože salón 1 je plný. Teda lepšie povedané, bol plný v momente keď sa otvoril S2, potom to číslo začne klesať, no aj napriek tomu to hráčov hádže do s2ky úplne zbytočne ako napríklad dnes mňa.. bol som x hodín offline, prihlásil som sa a som v s2 kde je 25 hráčov, zatiaľ čo v s1 je 23 hráčov.. viem to pretože dobrák Stvorko ma na to upozornil, chudák nemal sa s kým baviť v s1ke.. tento problém sme už riešili keď sa navyšoval maximálny počet hráčov z 80 na 150, no dodnes nejak nedošlo k žiadnemu vylepšeniu, preto by som rád znova pripomenul a navrhol možnosť prechádzania výlučne z s2 do s1, opačne by to nebolo možné aby sa čo najskôr s2 vyprázdnila ak nie je potrebná. Verím že v Inno by už nejaký systém vymyslelii, ja si to predstavujem nejak tak, že v okienku chat by som videl klasicky salón v ktorom sa práve nachádzam a pod ním alebo nad ním by bol s1 ktorý by bol ''sivý'' až do momentu kým by sa neuvoľnilo miesto, ideálne ak by tam ten počet hráčov aj zobrazovalo, ja by som jednoducho opustil s2 (možnosť opustiť salón tu už máme) a pridal sa do s1ky. Vylepšilo by to komunikáciu medzi hráčmi, a udržalo by ich to v hre. Mne osobne sa často krát stalo že sa mi opakovane nepodarilo dostať do s1 odhlasovaním a prihlasovaním, tak som sa na to slušne povedané vykašľal a šiel radšej off. Takže ak by tu taká možnosť bola, neurobil by som to ani ja, ani znudený kovboj Stvorko. :pifpaf:
 
Neviem aká je situácia na iných jazykových verziách, ale niekde môže byť málo aj 300 limit. Popravde nechápem načo ten limit vlastne je, keď už si dali tu námahu pred časom keď to dvíhali z 80 na 150, prečo nepovolili neobmedzený počet hráčov :ahaok:
 
Neviem aká je situácia na iných jazykových verziách, ale niekde môže byť málo aj 300 limit. Popravde nechápem načo ten limit vlastne je, keď už si dali tu námahu pred časom keď to dvíhali z 80 na 150, prečo nepovolili neobmedzený počet hráčov :ahaok:
Neviem či limit nie je preto aby im nepadol server :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Neviem aká je situácia na iných jazykových verziách, ale niekde môže byť málo aj 300 limit. Popravde nechápem načo ten limit vlastne je, keď už si dali tu námahu pred časom keď to dvíhali z 80 na 150, prečo nepovolili neobmedzený počet hráčov :ahaok:

Niekoľkokrát žiadané, preposlané, zatiaľ je výsledok 150. Neobmedzený počet hráčov, resp. jeden salón by bol najlepší. Ale asi sú za tým technické dôvody, aj keď nechce sa mi veriť, že servery, ktoré dokážu utiahnuť tisíce ľudí, nedokážu utiahnuť nejaký počet ľudí na chate.. Je to čudné.
 
Hore