Zmena triedy postavy

Pár dní dozadu som sa bavil s Ayralom a kecali sme aké blbosti sa už nachádzajú v UPD shope a potom povedal geniálnu vec, keby tam bol radšej nápoj na zmenu triedy postavy. Keď sa nad tým zamyslím, nebola by to vôbec zlá vec.

1). Pomohlo by to balancu bojov o pevnosti. keď bude mať nejaká ali moc tankov a bude im chýbať demage alebo opačne, mohlo by to vyriešiť daný problém.
2). Noví hráči často nevedia do čoho idú pri výbere triedy a zisťujú to až časom, čo to vlastne znamená nejaký ten bonus pri bojoch ktorý je tam v poznámkach napísaný, alebo celkovo bonusy danej postavy.
3). Spestrenie pre dlhoročných hráčov, povedzme že je hráč 3 roky vojak, tank, možno by si niektorí radi zastrielali kritky s duelantom
4). Len tak pre radosť. Napríklad niektorých hráčov prestanú baviť boje, alebo duely, tak si napríklad zvolí dobrodruha a bude sa venovať zberu produktov.

Je to len nápad, ako sa na to budete pozerať vy, alebo aj tí vyššie neviem.
Cena by sa mohla nastaviť napríklad na 2000 nuggetov, aby si to zas hráči nemohli prehadzovať každý deň.
 

DeletedUser7428

Hosť
Prípadne buffnúť niektoré useless bonusy napr. duelanta alebo dobrodruha :D
 
určite nesúhlasím s tým aby sa dal meniť charakter postavy, ak si si raz vybral, tvoja voľba, to tu z toho bude holubník aby si každý druhý den niekto menil postavu.

to že treba prekopať všetky bonusy postáv od základov, je hádam každému jasné
 
Úprimne by bolo fajn, keby pridali trošku viac takého osobného do tejto hry. Keď už sa bavíme o pridávaní hlúpostí, tak by sa mohla pridať zmena nicku za nejakú sumu nuggetov a malo by to cooldown napríklad rok. Poprípade možnosť premenovať si už vylepšené predmety.

Celkovo aby som sa vyjadril priamo k tejto téme, myslím, že goya to vystihol v druhej časti jeho príspevku. Niet pochýb o tom, že treba zmeniť bonusy postáv. Nie snažiť sa zmeniť vzorce bojov. Moc to tomu nepomôže ak je táto hra potom vždy len "one dimensional"

/edit:
Možnosť zmeniť triedu alebo aj pohlavie, remeslo či hernú prezývku za zlaté nuggety, nie je zatiaľ v pláne.
Úprava bonusov tried postáv v pláne je, ale nič konkrétne sa k tomu nedá napísať.
Rok 2018 btw. Nerýpem do Lintea, ale myslím, že lietajúce autá prídu skôr ako si uvedomia, že už by bolo načase zapracovať na bonusoch postáv.
 
určite nesúhlasím s tým aby sa dal meniť charakter postavy, ak si si raz vybral, tvoja voľba, to tu z toho bude holubník aby si každý druhý den niekto menil postavu.

to že treba prekopať všetky bonusy postáv od základov, je hádam každému jasné
Nikto nepovedal že by na to nemohol byť cd ako na nápoje na zníženie duelovky. Raz za mesiac - dva

btw. Inoo radšej pridá niečo s potenciálom čo im zarobí ako sa s niečim zapodievať len tak, ako napríklad so zmenou bonusov :)
 

DeletedUser7444

Hosť
Prikláňam sa k názoru, že by to bol holubník.. Ale ak by to malo obmedzenia napr: môžeš zmeniť triedu iba raz, alebo že to môžeš spraviť iba raz za 6 mesiacov, a stálo by to v rádoch tisícok nugiet, tak sa mi to nezdá až tak odveci.
 
Nejak nechápem prečo by to mal byť holubník? Vy si bežne všímate kto je aká trieda postavy? Okrem duelov nevidím dôvod si to všímať a aj keby som dueloval každý deň toho istého hráča, tak si pozriem v daný moment akú triedu postavy má a podľa toho sa zariadim, mimo duelu keby si zmenil triedu postavy aj každú hodinu, ako ma to ovplyvní? Tiež sa prikláňam k názoru že by sa do hry mali pridať veci či už na zmenu pohlavia, triedy postavy, mena ( meno raz za nejaký dlhší čas), vzhľadu vecí, názvu vecí, čohokoľvek... prečo vlastne nie? Nech ten hráč má voľné ruky ak sa na začiatku zle rozhodol, ak zistil že to nie je ono, prípadne ak je niekto natoľko deprimovaný že ho to už ani nebaví a v extrémnom prípade zvažuje aj koniec pretože expiť znova na 150 nie je pre každého.. jednoducho by si veci prispôsobil podľa svojich predstáv a ešte by aj prispel do kasy a zasponzoroval hru v podstate nám všetkým. Ja v tom vidím len samé výhody.
 
Myslím, že to by ocenilo veľa ľudí. Poprípade predajnosť vylepšených predmetov.
Poprípade by bolo super, keby sa pridala možnosť zvoliť si ženské pohlavie, keď si zvolíte triedu postavy, ale nie avatar, pretože potom sa človek zasekne na greenhornovi a ak chce avatar, tak musí byť silou mocou mužský, čož je podľa mňa hlúposť.
 
Naposledy upravené :
Myslim si ze navrh je to fajn (vela ludi neni s vyberom postavy spokojnych, ja som mal len stastie ze som kedysi klikol na vojaka inak by som patril tiez medzi nespokojnych) ale zalezi od ceny (co by to stalo nugetov) a myslim si ze ak by ta cena bola “primerana”tak pravdaze ani netreba cooldown, maximalne by mohlo inno argumentovat ze to hraci budu vyuzivat pri expeni na novych svetoch ale akurat tam by sa dal uplatnit ten “cooldown”.
Ako ste pisali hore aj premenovanie vylepsenych veci a zosobnenie hry celkovo by prislo myslim si vhod a inno by aj slusne zarobilo.
Rozlozenie vylepsenych veci , to neviem ci sa niekedy dockame ale nikdy clovek nevie, treba na to apelovat
 
Rozloženie vylepšených vecí je snom asi pre všetkých hráčov, či už sa jedná o vec ktorú som vylepšil a po mesiaci som zistil že ju nepotrebujem, alebo rok - dva - tri staré súpravy ktoré som už nahradil novšími.. bolo by pekné to rozobrať a dostať z toho späť nejaké peniaze, aj keď je otázne či by to potom ešte malo nejakú hodnotu, ale niektoré vybrané kúsky by cenu ešte určite mali a na niektorých svetoch by to vyriešilo problém s nedostatkom vecí počas roka kedy sa cena za kus oblečenia vyšplhá aj na niekoľko stotisíc až milión... problém ale je, že hlavne počas Vianoc by Innu mohli klesnúť zisky. Ak je totiž počas roka nemožné zohnať napríklad nejaký opasok horského farmára, prídu Vianoce a ten kto ho chce, si ho možno kúpi aj za nuggety. Samozrejme väčšina z nás na Vianoce nuggety nemíňa, to ale neznamená že to nerobí nikto, takže podľa mňa by tým Inno mohlo utrpieť a preto si nemyslím že možnosť rozloženia vylepšených vecí niekedy do hry pridajú. Ale možno by sa dal nájsť nejaký kompromis.. najväčší záujem je vždy o veci maximálne tak rok staré, občas sa nájde súprava ktorá má dva - tri roky a je stále použiteľná, respektíve aj keď nie celá súprava, tak minimálne niektorá jej časť, ale to sú výnimky.. väčšina súprav je už nepoužiteľná pre hráčov ktorí majú peniaze na to aby si zakúpili vždy to najnovšie a najlepšie. Takže kompromis by mohol spočívať v tom, že by bolo možné rozložiť len veci ktoré sú staršie ako dva roky - tri roky, to už verím že by si v Inno vedeli nejakým spôsobom spraviť štatistiku vďaka ktorej by zistili aké staré veci sa im ešte pomerne dobre predávajú a z ktorých už naopak takmer nič neinkasujú.
 
Hore