zmizla úloha

DeletedUser8950

Hosť
zdravím mal som dve ulohy jedna bola tušim tri rieky druhu nazov neviem , jednej som mal mat balenia sukna druhu jazda na koni a znalost zvierat schopnosti na 30 . boli zato docela dobre odmeny , splnal som kriteria zaklikol som splnit ulohu a nic sa nedialo , myslel som že dáka chyba tak som refresol stranku a ked nic tak zrusil ulohy a že dam ich este raz. no už sa tam neobjavili . znamenato ze uz som one prisiel, tým že som ich zrusil?
 

DeletedUser7779

Hosť
zdravím mal som dve ulohy jedna bola tušim tri rieky druhu nazov neviem , jednej som mal mat balenia sukna druhu jazda na koni a znalost zvierat schopnosti na 30 . boli zato docela dobre odmeny , splnal som kriteria zaklikol som splnit ulohu a nic sa nedialo , myslel som že dáka chyba tak som refresol stranku a ked nic tak zrusil ulohy a že dam ich este raz. no už sa tam neobjavili . znamenato ze uz som one prisiel, tým že som ich zrusil?

Aj keď by si ich zrušil, mal by si ich mať naspäť. Ja som veľa krát zrušil úlohu, ale zase sa mi objavila, a mal som ju prijať. A podobná vec sa mi tiež stala, neviem ako sa presne volala tá úloha, ale keď som ju prijal, už sa mi nezobrazila, až o niekoľko dní sa mi zobrazila, ale potom mi zase zmizla, a odvtedy sa neukázala.
Takže skús napísať na hernú podporu, a možno ti aj tu niekto odpíše.
 

DeletedUser5708

Hosť
Tri rieky má jedna časť dve rozhodnutím. Splnením jedného zamkneš druhé... Takže ak si splnil jednu úlohu (ona sa pravdepodobne spnila len to bol akýsi bug) tak ti ju zamklo (lebo ju máš splnenú) a tú druhú tiež, lebo na jej požiadavky na odomknutie nesmieš splniť tú prvú úlohu...
 
Hore