zmizla zbran

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mne zmizla duelova zbran prak a uz ju nemam pomozete mi:devil:
 

DeletedUser33

Hosť
stlacil si F5 alebo odhlasil a prihlasil?
nebol si v niakom obchode?
 

DeletedUser

Hosť
bol

bol som v obchode kupil som si prak a isiel som na duel odhlasil som sa a o 5 hodin som sa prihlasil a zbran som uz nemal a nestlacil som F5
 

DeletedUser33

Hosť
nemohlo sa stat ze si nikao omylom predal tu zbram v obcode?
 

DeletedUser33

Hosť
stim ti moc neporadil nemas v batohu?ked nie tak neviem
 

DeletedUser122

Hosť
Nemáš ju v Inventári? To je najväčšia pravdepodobnosť. Ak nie tak skús F5, odhlásiť sa a zas prihlásiť, vymazať cookies, zmeniť prehľadávač a reštartovať počítač.
 

DeletedUser

Hosť
... a reštartovať počítač :rolling:

- Ak by nepomohlo, tak daj FORMAT C:\

:ups ha:
 

DeletedUser122

Hosť
Také veci nehovor niekto to fakt môže spraviť. Nedávaj format C:/ ! A reštart PC pomohol pri veľmi veľa prípadoch! Laila je svedkom :D
 

DeletedUser162

Hosť
Také veci nehovor niekto to fakt môže spraviť. Nedávaj format C:/ ! A reštart PC pomohol pri veľmi veľa prípadoch! Laila je svedkom :D

Ďakujem, že ma dávaš za príklad. Je pravda, že ma to ušetrilo od strácania času, možno to zaberie aj v prípade stratených zbraní.
 

DeletedUser

Hosť
mne sa stalo to iste ale zmizlol mi balicek ktory poterbujem na najdlhsi quest
 

Deleted User - 4

Hosť
"Zmizol" -> tým určite myslíš
"Predal som ho omylom do obchodu za 16 dolárov, pretože som myslel, že ho nebudem potrebovať i napriek tomu, že v tej úlohe je napísané, doneste ho Steveovi", že?:)
 

DeletedUser

Hosť
vsetko

zmizlo mi vsetko co som mal aj zbran aj kosela no proste vsetko koruny mi dali ale akurat som utocil na jedneho a hraca a stalo sa to medzi tim takze som prisiel shruba o 1200 dolarov a nemam ziadne oblecenie no nic prosiiiiim pomozte mi fakt nwm co mam robit :shock1:
 

DeletedUser

Hosť
Tak to si urcite teraz vymyslas...Pri dueli totizto nie je mozne menit si veci,ktore mas prave na sebe !! Tak laskavo neklam a nesnaz sa dostat to co si nemal podvodom !
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore