zmizla zbran

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
raz sa mi stalo že som si dal čapicu(do polička) a zmizla mi potom som si dal inú a tú stratenú som mal v inventári :hehe:
 

DeletedUser

Hosť
zmizlo mi vsetko co som mal aj zbran aj kosela no proste vsetko koruny mi dali ale akurat som utocil na jedneho a hraca a stalo sa to medzi tim takze som prisiel shruba o 1200 dolarov a nemam ziadne oblecenie no nic prosiiiiim pomozte mi fakt nwm co mam robit :shock1:
zjavne ti niekto vnikol na ucet a tuto skodu ti narobil sam...
mozes napisat na support (http://support.innogames.de/ , Language -> Slowakian), pokial si vsak mal zvolene prilis jednoduche heslo, alebo si niekomu umoznil ho ziskat, skody ti nebudu nahradene
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Petee ak dobre chapem tomu co napisal,tak pocas duelu sa mu to stalo,ale pocas duelu si veci menit predsa nemozes ! A napisal,ze prisiel o peniaze,lebo koli tomu prehral duel nie ?? A to je predsa riadna hlupost !
 

DeletedUser

Hosť
ano, to je pravda, avsak ten, kto sa mu vlupal na ucet mu mohol aktualne zaradeny duel zrusit, predat inventar v meste, kde mal duel prebehnut a na znak ironie mu tam ten duel znova zaradit... mne to pride velmi pravdepodobne
support ma prostiedky, ako zistit, ci doslo k vlupaniu na ucet a pripadneho vinnika potrestat, takze tam napis v kazdom pripade
 

DeletedUser

Hosť
Dobre ja sa hadat nejdem,len nie kazdemu hracovi sa da verit .. :)
 

DeletedUser

Hosť
zjavne ti niekto vnikol na ucet a tuto skodu ti narobil sam...
mozes napisat na support (http://support.innogames.de/ , Language -> Slowakian), pokial si vsak mal zvolene prilis jednoduche heslo, alebo si niekomu umoznil ho ziskat, skody ti nebudu nahradene

kde to mam napisat?
dik ze si odpisal

//Petee: pouzi uvedeny link a riad sa pokynmi, ako typ mozes vybrat Chyba, spomen moznost cudzieho vniku na ucet
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Max do 24hod.
A príde ti to ako správa do hry(tam bude odkaz)klikneš a ukáže sa záver..
 

DeletedUser

Hosť
precisna predovka

kupil som si preciznu preduvku ze do buducnosti a dal som si ju do inventara a o tri dni pridem na ucet a predovka v lufte :mad2: vihodil som do vzduchu 940 dolarov co ma stalo 15 urovni :sad3: a zrazu su fuc to je teda velmi zlate navalte mi ju spet :mad2: heslo mam na 75 znakov a nikomu ho nehovorim takze chiba je v hernom servri a
 

DeletedUser

Hosť
kupil som si preciznu preduvku ze do buducnosti a dal som si ju do inventara a o tri dni pridem na ucet a predovka v lufte :mad2: vihodil som do vzduchu 940 dolarov co ma stalo 15 urovni :sad3: a zrazu su fuc to je teda velmi zlate navalte mi ju spet :mad2: heslo mam na 75 znakov a nikomu ho nehovorim takze chiba je v hernom servri a

nevymyslel si sit o aby si dostal penaze
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore