Zneuzivanie bugu pri reportovani.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
@Crony ahoj. Chcem ta upozornit na bug ktory zneuziva hlavne hrac @Go-ya-thle . Hoci on sa tu snazi pisal slusne tak realita vyzera ze na salone siri nonstop rasizmus, kanibalizmus a hrube uchylne perverznosti. Ja som sa ho aj snazil nahlasit, ale on vzdy po nadavkach vypne a zapne west a ked ho nahlasime, napise nam ze hrac nic nenapisal. Dakujem za vyriesenie problemu.

Tu je ukazka napriklad co pise tento uchylak a toto siri hromadne kazdy den.
goya tlaky.png
 
prečo si nescreenuješ to čo tu robíš ty denne po chatoch? to už asi nechceš aby sa dostalo na forum, čo?

píšeš o rasizme, kedy som napísal niečo rasistické? maš určite všetko odcscreenovane..len prosim ta daj sem niečo z tohto desaťročia, nie z roku 2010..tak isto kanibalizmus..

btw nevypinam a nezapinam west..ani som nevedel že tu taketo niečo je..ale očividne ty to poznaš ked si nam to tu tak podrobne opisal ;) a hento som napisal myslim že cez vikend(nie som si isty), takže nie každy den..odkedy ta mam v ignore tak tato hra je uplne niečo ine

inak super že ma takto sleduješ, dakujem že tu mam fanušikov...
 
goya tlaky.png
toto vravi za vsetko. To nevravim ako siril veci o white power a ako neznasa ciernych. Veci za ktore je bezne podmienka. Ja ked toto tu pisem, je mi az zle. A to ze tu goyathle ihned reagoval, len ukazuje nato ako sa citi trapne. A na jeho otazky nebudem reagovat pretoze rasisti nemaju u mna miesto.

Tolko som len chcel @Crony. Skuste nejako poslat do inna problem ze ak sa hrac ihned odhlasi, nie je mozne ho nahlasit. Potom mozes kludne zamknut.
 
nebudeš tuna reagovat? a v hre ano? prečo asi nechceš odpovedať? že by si sa ty cítil trápne? ten kto ma aspon dvojciferné IQ vidí čo si zač..ako som ti pisal už dáááávno, v chate v hre si totalne odpad, totalne moralne bahno a stoka.. len tuna sa tvariš že maš uroven a že si nad vecou.. pritom si tu všetko screenuješ a ked sa ti to hodi tak to vytahuješ..po tyždnoch, mesiacoch, rokoch, desatročiach..

a necitim sa za to trapne, hento bolo myslene na niekoho kto sa s tebou bratričkoval a potom ste sa dissovali na salone..takže hej, napisal som to a som s tým uplne OK

dobru noc, nechaj mi tu niečo na rano, ked budem vykonavať rannu potrebu aby som sa mal na čom pobaviť..to je cele na čo je dobra tvoja existencia, na vykonavanie fyziologickych potrieb(hlavne pohyb čriev)

a ešte edit: rasisti u teba nemaju miesto? to že si podporoval nacistu fullbara a vypisoval si free fullbar, na to si zabudol? pamat akvariovej rybičky? tolko hoven ti vypadava z huby že to neni možne
 
Zobraziť prílohu 1689
tu je vidiet kto co pise v salonoch...

EDIT: ja som tvojho pokrvneho kamosa s ktorym si pisal ze ste white power nahlasil. Cize opat si prehral dalsi argument . A to je skoda ze nemam screen kde si napisal ze by si ma ma chcel oflusat na zemi ked ma iny hrac dokope a budem chrcat. Ale to isto sa opat pokakas a budes tu pisat ze ty nie :D
 
Naposledy upravené :
Neda mi to nereagovat @Crony uz prosim ta zakroc voci Zorrovi vy to tam nevidite ake peklo tu robi? Ci vam hladi dusu tam ze aspon ktosi pise (aj ked sr-cky) sem na forum alebo chat v hre? Viem ze tato hra ide uz do vecnych lovist ale aspon kusok moralky najdite uz v sebe a zachovajte sa k tymto hracom co to hraju ako tak este aktivne a podporuju tuto hru normalne… Tento troll nadava kazdemu, vzdy sa najde daku obet aby sa zabavil v jeho nudnom zivote 40tnika, lebo nema nic ine na robote len riesit turo hru… Asi si mysli ze to tu dotiahne na admina miesto teba @Crony inak uz fakt neviem o co mu ide. Kazdopadne Zorro uz sa zamysli naozaj nad sebou skus navstivit dakeho odbornika prosim ta alebo vyjdi von a poprechadzaj sa, prides na ine myslienky a mozno si najdes aj babu a splodite spolu potomka, sice to bude maly satan ale aspon budes moct riesit ine veci zabudnes na west… P.S. aj tvoji rodicia by sa potesili… tot vse odomna zorro
 

Crony

Člen tímu
Ako asi nemá zmysel sa tu nejak zamýšľať nad tým či zas a znova takéto obhadzovanie bolo nutné...
Ak máte podozrenie, Zorro, že niekto zneužíva chybu v hre, alebo máte podozrenie, že funkcia hry nefunguje tak ako má, stačí napísať na podporu a bude sa to riešiť ďalej.
Okay, poukázali ste na "chybu" a ja prezistím, či to je naozaj bug alebo feature. Ale určite by sa to dalo aj inak.
To čo sa však následne spustilo, je však už taká klasika, ktorá sem podľa mňa nepatrí a nikoho príliš nezaujíma.

Pekný štvrtok.
 
chceš fakty? tu maš fakty.. v celosvetovom telegrame na svete delaware vyjadruješ podporu rasistovi a nacistovi, niekomu kto už ma neviem kolkaty perma ban a neviem kolko multakov

1678953707224.png

malá ochutnávka čo robíš po salonoch:

1678953765656.png
1678953811077.png
1678953833465.png

a to že si cez vikend postoval komplet mená s fotkami na chat asi pomlčíme nie? ked sa postovali tvoje fotky tak si tu čelom asfalt rozbijal

edit:

tento je moj najoblubenejši

1678954302999.png


TLAKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
 
Naposledy upravené :
Nic natom nevidim, kazdy vie ze fulbara neznasam lebo je rasista ako ty a bol to vysmesok ze ma ban. Preto som ho asi nahlasil, ze? lebo som jeho kamos? A inak ked spominas tvojho kamosa fulbara si to prave ty kto kupil ucet goyathle lebo si vraj nevedel prejst tutorial.
Ja som ziadne mena s fotkami nepostoval, ty si vazne chory a ubohy :D, no cakame na jeden jediny screen. ty klamar. ale to ze si ma chcel vidiet dokopaneho na zemi chrcat a oplut to ano, to je skoda ze som nereportol. Lebo by som to riesil inak teraz. K tomu tiez nemas screen???!!!

TLAKYYYYY


Goya skoda ze si tu nedal screen kde ma navadzas aby som sa zabil, co je trestny cin. Ktomu sa vyjadri? Zato je minimalne podmienka myslim. Zajac mal inak zato ihned permu.

:vrazda.png



Tu je ochutnavka co robis:

picua.png

Najviac ta definuje toto kde pises ze podvadzat je vlastne ok:
lolo.png

A na zaver moj oblubeny, ukazka ako zacnes bezdovodne nadavat hracovi ze urobil telegram na obchod:
obchod.png


TLAKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYyy
 
Naposledy upravené :
Mať tak vaše starosti že sa hráte ako detičky a ukladáte si niekde screeny....
Crony ty tiež píšeš tak ako keby tá podpora za niečo stála však nerobíš nič tak nehuč...
 
Ako asi nemá zmysel sa tu nejak zamýšľať nad tým či zas a znova takéto obhadzovanie bolo nutné...
Ak máte podozrenie, Zorro, že niekto zneužíva chybu v hre, alebo máte podozrenie, že funkcia hry nefunguje tak ako má, stačí napísať na podporu a bude sa to riešiť ďalej.
Okay, poukázali ste na "chybu" a ja prezistím, či to je naozaj bug alebo feature. Ale určite by sa to dalo aj inak.
To čo sa však následne spustilo, je však už taká klasika, ktorá sem podľa mňa nepatrí a nikoho príliš nezaují
Ako asi nemá zmysel sa tu nejak zamýšľať nad tým či zas a znova takéto obhadzovanie bolo nutné...
Ak máte podozrenie, Zorro, že niekto zneužíva chybu v hre, alebo máte podozrenie, že funkcia hry nefunguje tak ako má, stačí napísať na podporu a bude sa to riešiť ďalej.
Okay, poukázali ste na "chybu" a ja prezistím, či to je naozaj bug alebo feature. Ale určite by sa to dalo aj inak.
To čo sa však následne spustilo, je však už taká klasika, ktorá sem podľa mňa nepatrí a nikoho príliš nezaujíma.

Pekný štvrtok.
Takú tu klasiku ktorá nikoho nezaujíma a a ktorá sa tu vždy spustí spôsobuje však len a len jedno jediné chlapčiatko ktoré stále nedospelo a očividne ani nepracuje keďže jeho život je the west a to je pán vznešený Zorro. Len toľko k tomu.
 
Zakladateľ The Westu, veľký a všemocný Zorro pomstiteľ prišiel a začal troliť ľudí v internetovej hre, ktorú sám založil. (Toľká irónia)

Musíme sa ti klaňať náš všemocný, ktorý bol ako jediný pri veľkom tresku, videl si všetko ako začalo a svoje vedomosti si si nechal iba pre seba. Tak ako všetky duelové vzorce, ktoré už pred rokmi krista vedelo spraviť aj hendikepované decko keď si prečítalo popis pri schopnostiach, čo robí ktorá. Ale my ti s radosťou budeme skláňať úctu preto, že si vymyslel duely a túto hru.

Zorro pomstiteľ prišiel nastaviť poriadok a spravodlivosť na salónoch tejto hry.
Ľudia ja vás nechápem ako môžete byť takí krátkozrakí... Veď sa vžite alebo zžite s touto hrou ako nás všemocný, potom pochopíte o čo ide? Nerozumiete, že vám ide o život? Načo ísť na nákupy do obchodu alebo riešiť reálny život keď toto je viac. Úplne vás nerozumiem mali by ste sa zamyslieť nad vašimi myšlienkovými podchodmi, veď Pomstiteľ vie o čo ide tak buďme ovce a poďme spolu s ním. #ALLFORBLACKVENDETTA

Aj tak za chvíľu zmaže účet alebo dostane ban ako stále lebo neznesie to aká je nula. Zmazal videá z internetu kde bola vidieť hodnota jeho IQ. Zorro čierny pomstiteľ už hľadám tattérsky salón nech si dám vytetovať na pravý bok tvoje iniciálky, všetci mi budú závidieť. Inak včera som hodil za teba dvojeurovku do fontány prianí, dúfam, že som si u nášho pána vydobil pozornosť lebo ak nie môj život nemá zmysel. (Tvoj určite má.)

Posielam obrovskú nekonečnú bošu na tvoje mastné čelo synček, keďže sa ti v minulosti nedostalo toľko materinskej lásky aby si nemusel fetovať a nezanechalo to na tebe žiadne dôsledky.
 
Boby tebe odpoviem keďže narozdiel od rabita máš aspoň nejakú duelovka a nie si skrachovaný duelant. No pozri ja som robil posledné roky nonstop, vďaka čomu som vyšiel z matrixu a mam pasívny príjem vyšší ako 10 násobok slovenskeho platu. Ja by som nechcel dopadnúť ako bežný Slovák a robiť na 3 zmeny 8 hodín denne napríklad v gumarnach. Čiže namiesto závidenia makaj na sebe a možno dosiahneš v živote co ja. Inak si napísal úplný spam ktorý sa netýka témy a za dalsie ja som tu nezačal beef ako prvy. Pekny dnik bobino.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore