Zobrazenie času do konca kómy

Ste sa zobrazenie času, ktorí ostáva do konca kómy


  • Celkový počet hlasujúcich
    10
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
Návrh spočíva v tom, že by sa v menu duel, zobrazoval čas do vypršania kómy.
Dá sa to samozrejme odsledovať z oznámenia v ktorom ste informovaný o kóme, ale mne sa občas podarí toto oznámenie vymazať spolu s ostatnými a častokrát to dopadne tak, že ma niekto napadne keď na sebe nemám zrovna oblečenie na duel, pretože neviem kedy my končí kóma
:)
A keď hráč v kóme nebude, tak sa tam jednoducho nič nezobrazí.

Obrázok slúži len na predstavu, ako by to mohlo vyzerať.
Ten čas sa bude odpočítavať, no zabudol som spraviť znamienko mínus
:hanbimsa:

westev.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť

To som nevedel, hľadal som hlavne v scriptoch, či tam také niečo nieje, ale v podstate ak to tu už bolo a viac krát, tak to treba posunúť na betu, na odkaze ktorí si sem prihodil mala anketa dobrý ohlas.
Prípadne by mohol nejaký schopný človek spraviť na to nejaký script.

nani to priam najlepsi napad ale neni zli len na co potrebujes vediet kedy ti skonci kóma
zatial nebudem hlasovat pockam si na ostatnych

No v prvom rade hlasuj podľa seba a nie podľa druhých.
A za druhé som spomenul jeden z dôvodov, prečo by to mohlo byť do hry zahrnuté.
Napr. do konca kómy my ostávajú 3 hodiny, mám pri sebe hotovosť 2.000$ a viem že o tie peniaze neprídem, keď si dám ešte jednu dvojhodinovku a do 1 hodiny sa dostavím do hotela.
Ak ale nebudeš vedieť túto informáciu, tak sa Ti môže stať, že dáš 2 dvojhodinovky, niekto Ťa napadne, Ty upadneš do kómy a prídeš o všetky peniaze.
A potretie, keď si duelant, tak sa nemusíš prehrabovať v oznámeniach, ale budeš vedieť, že vtedy a vtedy môžeš znovu útočiť, prípadne sa dať do duelového oblečenia.
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to dobrý nápad, aj si pekne našiel miesto pre to, takže tu nie je o čom moc diskutovať a tému zatváram.

Dúfam, že to raz v hre bude, je to síce taká drobnosť, ale užitočná. :howgh:
 

Deleted User - 4

Hosť
Verzia 1.35

- Pokiaľ ste upadli do bezvedomia, tak u šerifa v salóne sa od teraz ukazuje čas, ktorý Vám zostáva do skončenia bezvedomia - nápad od Vás.

:howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore