Zobrazenie oznámenia z duelu

Súhlasíte s návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    36
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
Ahoj :) Mám ďalší stručný nápad, ktorý by možno mohol pomôcť. Ako všetci vieme, každý sa rád pochváli dobrým duelom. Nedávno vznila možnosť na to, aby sme nemuseli všetko screenovať, zostrihávať, uploadovať a tak podobne :) Lenže je tam jeden háčik. Vidno mierenie. Môj návrh spočíva v tom, že pri Obmedzeniach prístupu, by sa objavilo malé zaškrtávacie okinko s nápisom : Zakryť mierenie. Ak yb ste to zaškrtli, tak by sa mierenie skrylo. Kto má čas, môže spraviť aj obrázok :)
 

DeletedUser3241

Hosť
velmi dobry napad ...kôli miereniu som nezverejnil ani jeden duel a toto by bolo super...
 

DeletedUser

Hosť
obrazek spravim...len my napis co tam chces ( nekomentujte to v ankete :D)
 

DeletedUser

Hosť
Poviem Ti, že je to vynikajúci nápad, určite by to bolo veľmi užitočné :)
 

DeletedUser1864

Hosť
mam otazku - komu vsetkemu ukazujes oznamenia z duelov, ked potrebujes zakryvat mierenia? :)
 

DeletedUser1864

Hosť
ano, ale pred clenmi mesta predsa nepotrebujes skryvat mierenie - ti ta napadat nemozu..
 

DeletedUser

Hosť
ano, ale pred clenmi mesta predsa nepotrebujes skryvat mierenie - ti ta napadat nemozu..

Keď si napr. dáš oznámenie do profilu, napr. najvyšší zárobok alebo najviac EXP, tak to potrebuješ skryť ;) Poprípade aj keď to nastavíš na "pevnosť", tak spojenci z pevnosti ťa môžu duelovať :)
 

DeletedUser

Hosť
chlapik555 hlasoval za nie .. to sa cudujem :DDD

Je to dobrý nápad :) Napr. keď si to chcem dať do profilu, tak sa to hodí.
 

DeletedUser

Hosť
Konečne dobrý nápad. Ani som nevedel, že niekto si môže pozrieť moje mierenie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore