Zobrazenie posledného prihlasenia

Chcete, aby sa zaviedlo posledné prihlásenie?

  • ÁNO

    Hlasy: 7 35,0%
  • NIE

    Hlasy: 13 65,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    20
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
určite viacerým z Vás sa už stalo, že ste chceli niekoho pozvať do mesta a nemal zmenený avatar, a nevedeli ste, či ten hráč ešte aktívne hraje alebo nie.
Preto som dostal taký, menší nápad, aby sa v profile zobrazilo také menšie okienko, a bolo by tam napísané: Posledné prihlásenie : XX.XX.XXXX, čo by nato?
 

DeletedUser

Hosť
Asi tvoj jediný dobrý nápad:D ale mne sa zdá, že také niečo tu už je

A mohol by si to urobyť aj po grafickej stránke?
 

DeletedUser

Hosť
Mne by sa nepáčilo kebyže mi niekto očumuje profil kedy a o koľkej som bola naposledy prihlásená, ak niekde dlhšie nebudem, poviem to ostatným a tým to hasne.
 

DeletedUser

Hosť
tak kvôli duelom by to nebolo vôbec dobré...je dobré, keď sa nevie, či duelovaný je ON, alebo OFF - či stihol prestaviť...
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím s Crux rozhodne to nieje dobrý nápad už len kvôli tým duelom. :eezmurk:

Pokiaľ chceš zistiť či je daný hráč aktívni stačí keď mu napíšeš telegram a počkáš kým ti odpíše. ;)
 

DeletedUser4800

Hosť
ja tiež suhlasim z crux lebo na to tam máš (síce len orientačne) tú bodku podla ktorej si to môžeš vypočítať
 

DeletedUser7779

Hosť
Zdravím,
určite viacerým z Vás sa už stalo, že ste chceli niekoho pozvať do mesta a nemal zmenený avatar, a nevedeli ste, či ten hráč ešte aktívne hraje alebo nie.
Preto som dostal taký, menší nápad, aby sa v profile zobrazilo také menšie okienko, a bolo by tam napísané: Posledné prihlásenie : XX.XX.XXXX, čo by nato?

No,je to tak pol na pol,podľa mňa.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore