Zorro ban

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Takze netreba komentar?! Ale treba!

Za prve, si strasny uboziak ze sem postnes jeden riadok a nie celu temu kde si robim posmesky z hraca ktori ma multiaky. A tym chces ma strasne ociernit tak ze vytrhnes veci z kontextu.

Za druhe, ak mas pocit ze mam multiucet tak nato sluzi tiket system a nie forum. Tato tema je totiz cisty spam a kedysi by sa trestala banom. @Crony a tymto apelujem aj na tebe supni mu rovno ban kedze ma tento pajac tu len ociernuje.


Za tretie ,radsej si rovno supni to amaterske tetovanie co by aj skolkar lepsie nakreslil okrem lytka aj na celo s poznamku -uboziak a klamar.

A za stvrte, si tuto temu zalozil len preto lebo sa ti vsetci hraci smeju ze na obranu pouzivas cizmy z obchodu a owens jazdu :D


To by bolo, vsetkym prajem pekny vecer a nebudte zakerni, neklamte a sirte dobro narozdiel od norma rifle.


EDIT: sranda ze tu spominas multiucty ked polka tvojho mesta mala pred tyzdnom bany za ne :D :D :D
 
A uz sa tento chory clovek aj rehoce na salone ze to musel vytrhut z kontextu a skusit. Fuj si fakt odpad a uboziak. Norma rifle.


narucenes 5.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore