Zoskok z "vesmíru" - pokus o rekord

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
[YOUTUBE]M2c9wCefjiY[/YOUTUBE]

----

Podarilo sa mu to, prekonal až tri rekordy.
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, nie je ti cudne pridavanie este vobec nejakych prispevkov na toto "forum", kde su aktivni tak akurat siestaci s ich vysoko-inteligentno-uradnicko-oficialnou recou? :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Zopár percent užívateľov nie sú šiestaci so svojím slovníkom :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Trošku humoru k téme :D


548446_371398206276854_2057718637_n.jpg
 

DeletedUser4623

Hosť
Linteo, nie je ti cudne pridavanie este vobec nejakych prispevkov na toto "forum", kde su aktivni tak akurat siestaci s ich vysoko-inteligentno-uradnicko-oficialnou recou? :D

no no "šiestaci" a akurát tak lamky čo sa hrajú na veľkých spamerov :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
je velmi dobre ak moj post pochopili ti, na ktorych to bolo urcene :)
 

DeletedUser

Hosť
neviem na co si chcel poukazat tym protestom, ale chapem ta. Ani ja ako siestak s menej rozvinutymi vedomostami o politike som si robil srandu z toho. Protest sa bude konat o 3 tyzdne, tj este sa na tvoje prekvapenie nekonal. Ale ty si to pozries v spravach, ze na protestoch sa zisla hrstka extremistov. Ak to vobec zaradia do sprav.
-dufam, ze take dementne deti ako ty, mat nebudem
 

DeletedUser4623

Hosť
neviem na co si chcel poukazat tym protestom, ale chapem ta. Ani ja ako siestak s menej rozvinutymi vedomostami o politike som si robil srandu z toho. Protest sa bude konat o 3 tyzdne, tj este sa na tvoje prekvapenie nekonal. Ale ty si to pozries v spravach, ze na protestoch sa zisla hrstka extremistov. Ak to vobec zaradia do sprav.
-dufam, ze take dementne deti ako ty, mat nebudem



k tým deťom som sa vyjadril v správe ktorú som ti poslal... chcem ti povedať a spýtať sa len toľko?
Od čoho toto všetko robíš? na každého tu len útočíš, robíš sa na veľkého kádra a pod... uvedom sa
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ach jaj, skoda, ze nie je vidno upravovane prispevky. Zahadne si na vsetko zmenil nazor :--)
 

DeletedUser4623

Hosť
Ach jaj, skoda, ze nie je vidno upravovane prispevky. Zahadne si na vsetko zmenil nazor :--)

názor som nezmenil.... len som to upravil podla tvojej pridanej vety, nechápem odkial si si myslel že som zmenil názor keď tu nebol ani náznak o tom....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore