Zoznam OH

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dovolil som si menší zoznam hier Slovákov. Sú tam len najväčšie želiezka. Keby nejaká chyba píšte.

Nedeľa
20.15 h BIATLON: Rýchlostné preteky mužov na 10 km - Whistler (Hurajt, Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko, Kazár)-Hurajt- 7. miesto

Pondelok
19.00 h BEH NA LYŽIACH: Beh žien na 10 km voľnou technikou - Whistler (Procházková) Prochádzková z dôvodu choroby nenastúpi

21.30 h BEH NA LYŽIACH: Beh mužov na 15 km voľnou technikou - Whistler (Bajčičák, Bátory)

Utorok
19.30 h BIATLON: Stíhacie preteky žien na 10 km - Whistler (Kuzminová, Halinárová, Gereková, Prekopová, Kalinová)

21.45 h BIATLON: Stíhacie preteky mužov na 12,5 km - Whistler (Hurajt, Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko, Kazár)

Streda
19.15 h BEH NA LYŽIACH: Kvalifikácia šprintu klasickou technikou - ženy - Whistler (Procházková)


21.30 h BEH NA LYŽIACH: Štvrťfinále šprintu klasickou technikou - ženy - Whistler (Procházková?)

22.20 h BEH NA LYŽIACH: Semifinále šprintu klasickou technikou - ženy - Whistler (Procházková?)

22.45 h BEH NA LYŽIACH: Finále šprintu klasickou technikou - ženy - Whistler (Procházková?)

Štvrtok

6.00 h (už vo štvrtok 18. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 1. kolo: Česko - Slovensko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

19.00 h BIATLON: Vytrvalostné preteky žien na 15 km - Whistler (Kuzminová, Halinárová, Gereková, Prekopová, Kalinová)

22.00 h BIATLON: Vytrvalostné preteky mužov na 20 km - Whistler (Hurajt, Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko, Kazár)

6.00 h (už v piatok 19. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 2. kolo: Slovensko - Rusko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Piatok

22.00 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon žien na 7,5+7,5 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Procházková?)

Sobota
22.30 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Bajčičák, Bátory)

1.30 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Lotyšsko - Slovensko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Nedeľa

19.45 h BIATLON: Preteky mužov na 15 km s hromadným štartom – Whistler (Hurajt, Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko, Kazár)

22.00 h BIATLON: Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom – Whistler (Kuzminová, Halinárová, Gereková, Prekopová, Kalinová)


Zdroj: www.sme.sk
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
dik, ze si to sem dal... fakt dik. nechce sa mi to hladat po nete kedy co bude a takto aspon budem vedet kedy roztahnut stan pred telkou :) :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore