Zrušenie Šedej reputácie

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    20
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
:howgh: Mám taký návrh. Myslím, že by sa mala zrušiť šedá reputácia. Osobne ma stresuje, ak mi niekto ide dať reputáciu, a ja dostanem neutrálnu-šedú. Neviem či som jediný komu to vadí, ale je to dosť "hecujúce".


P.S.: Ak sa vám návrh páči potešila by ma reputácia :)
 

DeletedUser

Hosť
Neutrálnu reputáciu môžete vo svojom užívateľskom panelu vidieť ako vyššie uvedený šedomodrý obdĺžnik. Obdržíte ju, keď má užívateľ, ktorý vám ju dal, nulovú reputačnú silu. Nulová reputačná sila sa môže vyskytovať napríklad u hráčov, ktorí majú príliš nízku reputáciu (viď odsek o reputačnej sile).
Hráči s nulovou reputačnou silou sa ešte stále môžu pokúsiť reputáciu pridať/ubrať, v oboch prípadoch to však nebude mať na reputáciu hodnoteného hráča vplyv. Vtedy nie je ani možné vždy s určitosťou zistiť, akú reputáciu vám taký hráč chcel dať

Nemyslím že by také ničo bolo možné. Zakážeme nováčikom a ľudom z nízkou reputáciou hodnotiť príspevky? Asi nie.
 

DeletedUser5708

Hosť
O to nejde. Tý ľudia by taktiež pridávali iba Zelenú reputáciu a nie šedú :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Takže my chceš naznačiť, že sa ti návrh nepáči a dal by si mi červenú reputáciu? Povedz prečo sa ti to nepáči? Ja osobne som rád za to že sa zrušila červená (ty by si jej ako spamer mal kopu) a šedá by sa mohla zrušiť tak, že hráči, by neposielali šedú ale namiesto nej zelenú.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som chcel mať negatívnu reputáciu. Ak by bola bolo by to lepšie, ale musel by to nejaký člen TW teamu kontrolovať... Mimochodom nie som spamer, som len aktívny používateľ fóra.:ehmehm:
 

DeletedUser5708

Hosť
Tak spamer ako spamer 1/2 tvojich príspevkov k téme vôbec nesúviseli, ale pravda, teraz som nenašiel príspevok spamu. Ale vieš sám, aké to bolo predtým :)
 
som proti návrhu, a prečo?
Ak by sa zrušila šedá reputácia, a každý by mal zelenú tak by si niektorí hráči začali robiť mulťáky a začali by si hádzať reputáciu... to hádam nechceme, či?
 

DeletedUser5708

Hosť
Keby si nepovedal vieš že by ma to ani nenapadlo? Je pravda že na toto odpoveď dať nedokážem, ale určite niečo spoločne vymyslíme...
 

DeletedUser

Hosť
som proti návrhu, a prečo?
Ak by sa zrušila šedá reputácia, a každý by mal zelenú tak by si niektorí hráči začali robiť mulťáky a začali by si hádzať reputáciu... to hádam nechceme, či?

no to by som chcela vidieť toho, kto by si kvôli reputácii na fóre robil mulťáky :D ...v podstate to môže aj teraz - s primárnou postavou by si dal pár krát reputáciu, až by mu zozelenela a mohol by...ale myslím, že to fakt až taký význam nemá :)

a nastaviť to ide - na cz nemám ani jednu šedú, takže to majú posunuté...a dostávajú za reputácie aj viac bodov...všeko záleží od nastavenia :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Budeš mať väčšiu reputáciu ako Linteo a nik ťa nebude pomaly poznať ani sa s tebou baviť, tak načo je to dobré, nič za to aj tak nedostaneš a to je fakt cool-respect ego keď si niekto pridáva alebo pýta reputáciu, to má fakt nulovú hodnotu..
 

DeletedUser7779

Hosť
Veď zlá reputácia už nie je, tak akú potom reputáciu myslíte?
 

DeletedUser4451

Hosť
Veď zlá reputácia už nie je, tak akú potom reputáciu myslíte?

Novy uzivatel fora ked ti prida reputaciu tak nedostanes ziadny bod a reputacia nebude zelena ale seda, resp. nie len novy uzivatel, ale hocikto, kto nema aspon 25 prispevok alebo ma mensiu reputaciu ako zakladnych 10.
Laudis chce, aby to bolo tak, ze odteraz hocikto bude pridavat minimalne 1 bod reputacie.
Takze ked si dakto porobi 10 multiuctov a prida si kazdy tyzden reputaciu tak ma kazdy tyzden 10 bodov,

vam na tom zalezi ako keby za tu reputaciu rozdavali nuggety..
 

DeletedUser7779

Hosť
Novy uzivatel fora ked ti prida reputaciu tak nedostanes ziadny bod a reputacia nebude zelena ale seda, resp. nie len novy uzivatel, ale hocikto, kto nema aspon 25 prispevok alebo ma mensiu reputaciu ako zakladnych 10.
Laudis chce, aby to bolo tak, ze odteraz hocikto bude pridavat minimalne 1 bod reputacie.
Takze ked si dakto porobi 10 multiuctov a prida si kazdy tyzden reputaciu tak ma kazdy tyzden 10 bodov,

vam na tom zalezi ako keby za tu reputaciu rozdavali nuggety..

Aha, ďakujem za odpoveď.
 

Deleted User - 4

Hosť
Od vtedy, ako sme radšej zrušili negatívnu reputáciu, keď zopár ľudí z iného fóra sem naschvál chodilo a dávalo našim hráčom zámerne za normálne príspevky negatívne reputácie, tak to už nie je celkom ono, preto som sa po dlhom zvažovaní rozhodol vypnúť celú reputáciu, bude to asi tak lepšie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore