Zrušenie učtu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
Chcel som na svete 5 zrušiť účet a vypisalo mi že mam na trhu nevyzdvihnute predmety.. To teraz ked chcem zrušiť účet tak najskor si musm všetky predmety vyzdvihnuť a skončiť aukcie aby som ho mohol zrušiť? Predmety mam porozhadzovane po celom svete a trvalo by mi minimalne 4 dni aby som ich všetky povyzdvihoval...
 

DeletedUser4451

Hosť
zrejme budes musiet alebo to urobit cez nuggety ale pochybujem ze ti nejake ostali a len tak ich tam nechas a je zbytocne si ich kupovat. Asi to zavidli v nepisanom mini-update pretoze ja napr. som an arizone uz raz ucet rusil a teraz ked som tam zacal hrat som si nasiel an trhu predtym nevyzdvihnutu figarovu britvu :)
 

DeletedUser

Hosť
Ano aj ja som už raz učet takto rušil a určite som nemal všetko vyzdvihnute z trhu... a ku tomu tam mam nejake aukcie ktore mi končia až za 4 dni...:huh1:
 

DeletedUser

Hosť
To tu cele poobede nebol nikto kompetentny, kto by mi potvrdil alebo vyvratil niečo? To mam teraz naozaj čakať ešte 5 dni aby som mohol zrušiť učet?
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ ti prebieha akcia na nejaký tovar musíš počkať do jej ukončenia. Nie som si vedomý toho že by to bolo podmienené aj vyzdvihnutím tovaru či peňazí z trhu.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte k tomu zrušeniu...
Ak si zruším účet, ostane mi tento na fóre?
 

DeletedUser

Hosť
Áno. Účet v hre a účet na fóre sú dve samostatné veci aj keď je účet na fóre podmienený účtom v hre. Ak si zrušíš účet v hre na fóre ti účet ostane.
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ ti prebieha akcia na nejaký tovar musíš počkať do jej ukončenia. Nie som si vedomý toho že by to bolo podmienené aj vyzdvihnutím tovaru či peňazí z trhu.
Nemam žiadne otvorene aukcie na trhu, mam tam dva nevydzvihnute predmety a nejake peniaze za predane predmety a aj tak mi to nechce dovoliť zrušiť učet.

EDIT: Po novom musite mať vyzdvihnute aj peniaze za skončene aucie, inak vam to nedovoli zmazať učet.
LOCK
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore