zvysena cena za boj o pevnost

Súhlasíš z nápadom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    43
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
UPRAVENA VERZIA Navrhujem zvysit cenu na vyvolanie boja o pevnosti.

Za prve kazde mesto ma kopu $$$ v meste a potom sa robi zbytocne vela bojov , lebo jedno mesto vyhlasi jeden boj a hned napadnute mesto vyhlasi protiboj aby doslo co najmenej utocnikov a potom tie boje nestoja za to ked zo 100 moznych hracov dojdu 3:(

Vyzeralo by to asi takto:
1) Malá pevnosť 5 000$
2) Stredná pevnosť 10 000$
3) Veľká pevnosť 15 000$

Za druhe by bolo možné najist hodnotnejsie predmety kedze cena co sa rozdeli bude vyzsia.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ano a pri boji by si nechcel najst Wyatov sestranny kolt ? Mam taky pocit, ze pri tvoreni tohoto napadu si myslel len na to ako co najlahsie prist k co najlepsim predmetom.. Za mna jednoznacne nie.
 

DeletedUser

Hosť
aj za mna nie... to by uz bolo strasne drahe, a bolo by este menej bojov o pevnost...
 

DeletedUser

Hosť
Ten bod 3 sa mi nepaci, ten by som tam nedal. Inak davam ANO. Rozumiem co si navrhom chcel vylepsit.
 

DeletedUser2518

Hosť
Ale toto je možné na starých svetoch, na rozbiehajúcich sa by to bolo nemysliteľné.
Takže dávam nie.
 

DeletedUser

Hosť
tym co sa vyjadrili ze nie a ze som sa pozeral len na najdenie co najlespieho predmetu.
pani uvedomte si ze najist taky predmet nie je take lahke a mozete najist predmety aj ine nie len svietiace zbrane.(ked budete na vyskoej urovni a uz nebudete mat co kupit lebo vsetko mate , bude to aj pre Vas zauji:hanbimsa:mave)

Tym co sa to paci ale je to dost drahe.
Si uvedomte pani ze boje sa vyhalsuju mam pocit ako stavkovanie niekto spravy boj a ani nedohodne pomoc z inych mies a vyhalsi to len preto ze mam napr. 1500$ v pokladny a nema co robit potom tam dojde 1-5hracov alebo hned ako sa vyhlasi neajky boj o pevnost sa vyhlasuju protiutoky a potom je vala bojov a chodi tam par ludi.
Tym ze by to bolo drahsie by sa to obmedzilo kazdy by si rozmyslel, ked vyhlasi boj atd.
Ok ked je za velku vela 20000$ mohlo by to byt 15000$ aj ked cim dlhsie budu svety fungovat tym viac penazi bude co nebude kde davat napr. ja zarobim za den 1500-5000$ a uz mam vsetko co potrebujem kupene.

For. Chick jasne na rozbiehajucych svetoch by sa to mohlo znizit.
 

DeletedUser3753

Hosť
Som za, hlavne pre ten prvý bod... už mám dosť pevností, kde sa dostaví "až" 5 útočníkov proti 70 obrancom :grrr: Pri väčších sumách si to rozmyslia. Pri nových svetoch to ani nemusí byť nižšie, lebo ak je mesto už dosť veľké na útok na napr. veľkú pevnosť, tak už má väčšinou aj dosť peňazí... :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som bol za za tie vyššie sumy za vyhlásenie útoku.

Aj by som bol za, aby sa dali nájsť hodnotnejšie veci.

Ale ten tretí nápad stými peniazmi by som zmazal, ten je už taký príliš...

No proste to veľmi nepasuje.

Ak si to opravíš a odstrániš ten bod o tých peniazoch čo navyššujú kvalitu predmetu, tak nemám problém zahlasovať za ano.
 

DeletedUser

Hosť
ok idem to kus prepracovat podla poziadaviek ludi co tu pisali:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore