Zvysenie kapacity bojov

DeletedUser6548

Hosť
navrhujem v boji o velku pevnost zvysit kapacitu o 16 miest:10 v utoku a 6 v obrane
dovod:
mala pevnost:50:42 tj. pomer 7.142857...:6
stredna pevnost:100:84 tj. pomer 7.142857...:6
velka pevnost:140:120 tj. pomer 7:6 cize utocnici su oproti malej a strednaj pevnosti mierne znevyhodneny
ale ak:150:126 tak pomer by bol7.142857...:6 cize rovnaky ako v boji o strednu alebo malu pevnost
utocnici:obrancivia
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to netreba aj tak na svetoch 1-5 je problém naplniť.Zbytočne to dvihať.:ociza:
 

DeletedUser6548

Hosť
potom by tu bola moznost znizit kapacitu boja o strednu a malu pevnost na 98:84 a 49:42 a pomer by bol 7:6
 

DeletedUser3733

Hosť
Prikláňam sa k názoru John Dee, pretože je naozaj problém zaplniť strednú pevnosť a nie ešte veľkú, ale na druhej strane ak je pomer hráčov na malej a strednej pevnosti 7.14:6 tak nevidím dôvod prečo by to malo byť na veľkej inak.
 

DeletedUser6548

Hosť
sak prave to hovorim ze na velkej je pomer iny ako na strednej a malej
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý postreh, hej, je to nepomer. Ale myslím si že 99% ludí je to jedno :D

Ja by som to nemenil, zas by trvalo 3/4 roka kým by to niektorí hrači pochopili.
 

DeletedUser7574

Hosť
No, je to nepomer, matematicky. Ja na pevnosti nechodím, je tento rozdiel poznať aj pri boji? Ťažšie sa získava veľká pevnosť? Možno je to naschval, aby sa dali vačšie ľahšie ubrániť, alebo čo. :) A keď už meniť, či hore alebo dole, to už jedno. Aj tak sa to vraj nezaplňuje doplna, tak len aby to sedelo v číslach :)

Dobrý postreh, hej, je to nepomer. Ale myslím si že 99% ludí je to jedno :D

Ja by som to nemenil, zas by trvalo 3/4 roka kým by to niektorí hrači pochopili.
9 mesiacov by nepochopili, že sa ich vojde do boja viac (menej)? Čo na tom treba chápať? :--):--) Ako aj ja som sa stretol s "odveci" hráčmi, ale až takto? :D
 

DeletedUser7176

Hosť
Na starých sa to zvýšiť neoplatí, keď tak tak nech to zvýšia na nových svetoch Arizona, Buffalo tam by sa to oplatilo skôr
 

DeletedUser4451

Hosť
Keby to zvyšovali, zvýšia to všade a zabúdate, že to zvyšuje INNO a nie všetky staré svety sú v iných krajinách také pusté ako u nás :)

Som za, čím viac bojovníkov, tým väčšia sranda :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som skôr povedal aby sa to znížilo aby bol ten pomer čo chceš.
I tak to útočníkovia nevedia zaplniť. A obrana je vždy plná a v útoku chýba vždy nejakí ten útočník. :D
 

DeletedUser5175

Hosť
Je problem naplnit aj to co mame naco viac,, teda svet 1 - 5 ,, a je problem dat dole tolko hp kolko je vsak za 55 kôl sa tazko uz teraz postriela vsetko hp :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Neviem či ťa to poteší, ale INNO sa to chzstá ešte znížiť :D Má to byť nejak 17:20
 

DeletedUser

Hosť
Znížiť by to mohli je to dobrý nápad hlavne na tých starších svetoch, lebo je tam problém naplniť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Boje sú dobré tak ako sú čo sa týka počtu hráčov a nedá sa to hodnotiť dákymi deleniami na kalkulačke, takto to nefunguje, boje sa počítať jednoducho nedajú, takže NIE
 

DeletedUser

Hosť
Dalo by sa to možno ešte tak urobiť že by bola extra pevnosť. Jedná na celom svete a ta by mala vyššiu kapacitu, bolo by to na viacej kôl. Dostali by sa do boja každý hráč.

Bolo by to náročne na čas a taktiež na velenie a striedanie. Táto pevnosť by sa dajme tomu nachádzala presne v strede mapy.
 
Hore