Prázdninové súťaže

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Pl%C3%A1novanie_rezerv%C3%A1cie.png


Prázdninové súťaže

Foto súťaž

Aj tento rok sme si pre všetkých nadšencov fotografovania pripravili foto súťaž, v ktorej bude vašou úlohou spraviť fotku miesta, kde trávite svoje prázdniny s motívom Westu, alebo inak povedané "Vaše prázdniny s Westom".

Či už trávite dovolenku v zahraničí, na Slovensku, alebo doma v byte, musí tam byť vidieť niečo z hry.
Rozmery fotiek ponecháme na vašom rozhodnutí, avšak bolo by dobré, aby sa pohodlne zmestili na fórum.
Fotka musí byť priamo viditeľná v téme, bez nutnosti sa preklikať na inú stránku (použite funkciu vložiť obrázok).
Na fotke nemusí byť viditeľná vaša tvár, ale musí byť jasné, že ste ju robili vy, napr. tam niekde vsuňte papierik s vašou hernou prezývkou.
Vtip a originalita je vždy len plus.

Kovboj na prázdninách - grafická časť

Do tejto súťaže sa môžete zapojiť prostredníctvom kresieb alebo obrázkov, ktorých témou je váš kovboj na prázdninách.
Nakreslite pekný obrázok o tom, ako si predstavujete, že vaša postava trávi prázdniny.

Kovboj na prázdninách - textová časť

Do tejto súťaže sa môžete zapojiť napísaním príbehu, ktorého témou je váš kovboj na prázdninách.
Napíšte vtipný príbeh o tom, ako vaša postava trávi prázdniny.

Vaše súťažné príspevky jednoducho vložte do témy, ktorú si založíte v tejto súťažnej sekcii.

Pre súťaž platia Všeobecné pravidlá k súťažiam

Odmeny:

V každej časti súťaže budú 3 výhercovia, ktorí získajú 300 zlatých nuggetov.

Každý hráč, ktorý sa zapojí do ktorejkoľvek časti súťaže, získa 100 zlatých nuggetov (max. 1 krát).


O pridelení odmien rozhodne TW Tím.

Koniec súťaže: 28.8.2015
 

DeletedUser

Hosť
PRÁZDNINOVÁ SÚŤAŽ Dobrodružstvo u Wilsonovcov. *Naty*

Chcela by som napísať príbeh o mojej TW postave na prázdninách.

,,Dnes sa začína moja dovolenka." Povedala *Naty*. Dnes ide s jej sestrou Annou na Wilsonovu farmu. Anna chcela pomôcť Rickovi so zvieratami a *Naty* si s Margarétou chcela nazbierať trochu čučoriedok na skvelý koláč. Wilsonovci ich zavolali k nim, pretože *Naty*Niim nedávno veľmi pomohla. *Naty*Nije ale ľúto opustiť Salón, pretože Henry, Mária, Waupee aj Sherif John jej budú chýbať.
,,Naša dovolenka sestrička." Opravila ju Anna a do cestovnej tašky si zbalila posledné zelené pončo. *Naty*Nivzala aj zopár pomarančov a obročníc, ktoré si Rick vypýtal. Potom si osedlali koňov a vyrazili na cestu.
,,Vítajte na statku Wilsonovcov!" Privítal ich Rick. ,,Ďakujeme, cesta bola naozaj rýchla." Povedala *Naty* a Anna milo prikyvovala. ,,Vezmem vám kone do stajní, prosím, choďte si prezrieť svoje izby." Povedal Rick a vzal koňov. *Naty*Nisi vzala svoju tašku sedlárskeho majstra. ,,Vítajte dámy." Usmievavo povedala žena, oblečená v bielej košeli a dlhej sukni. ,,Vďaka Margaréta." Povedala Anna a položila si cestovnú tašku na stôl. ,,Ako sa má otec?" Spýtala sa Margaréta. ,,Už oveľa lepšie, snažíme sa." *Naty*Nisi vyzula ťažké látkové čižmy. ,,To ma teší. Prišli ste práve včas na večeru." Povedala napokon Margaréta a vzala veľký hrniec s moriakom vo vnútri. ,,Vyzerá skvelo." Pochvalne povedala Anna. ,,Ďakujem." Margaréta vzala taniere. ,,*Naty* bež prosím zavolať Ricka na večeru." Margaréta ukázala ku stajniam. ,,Samozrejme." Povedala *Naty* a šla ku stajniam. Keď otvorila dvere, naskytol sa jej naozaj nemilý pohľad. Rick sedel obviazaný na stoličke so zalepenými ústami. Za ním sa prechádzal muž v čiernom obleku, jeden z menej známych banditov Adam Flemming. Adam vytiahol pušku, s ktorou namieril *Naty*Nina hlavu. *Naty* neváhala a vytiahla tú svoju. *Naty* mala pri sebe len Osobný kolt, čiže veľmi jednoduchú zbraň, zatiaľ čo Adam sa pripravil veľmi dobre s Elfeglovou puškou. Adam vystrelil prvú a nečakanú guľku, ktorej sa *Naty* s námahou vyhla. Potom druhú a tretiu. Kým leteli, naša hrdinka vystrelila jednu, druhú, tretiu aj štvrtú po sebe. Adam to zjavne nečakal a tak sa len veľmi amatérsky uhýbal vystreleným guľkám. Rick sa len bezradne prizeral na tento duel. Adam odrazu z boku vytiahol Prieskumníkovú sekeru, ktorú hodil po *Naty*. Tá sa jej len dotkla, no poškriabala jej pravé pleco. Sekera dopadla s buchnutím na zem. *Naty* sa za ňou obzrela a Adam vystrelil. Guľka jej trafila do nohy a tá sa jej podlomila. Teraz mal Adam jedinečnú príležitosť. No zrazu sa rozleteli dvere a v nich stála Anna. Držala v ruke Revolvel a vystrelila po Adamovi. Ten to schytal do boku. Chytil si ranu s rukou a druhú zdvihol nad hlavu. ,,Vzdáva sa.." Zamrmlala Anna a pomaličky zkladala pištoľ. Adam sa potom rozbehol druhými dverami von. O niekoľko minút, keď nastal kľud, Anna podišla ku svojej sestre a pomohla jej vstať. ,,Si v poriadku *Naty*?" Spýtala sa. ,,Áno, je to len zopár odrenín." Zachrčala *Naty*Nia postavila sa, no noha ju zradila. Spadla opäť. Anna rýchlo rozviazala Ricka a ten pomohol Anne zobrať *Naty* dnu. Tam ju Margaréta vyšetrila. ,,Máš šťastie, pretože guľka sa ti nezarila dnu. Vybrala som ti ju a obviazala rany." Margaréta, spokojná so svojou prácou si sadla na gauč. ,,Prečo to urobil?" Spýtala sa Anna a držala sestru v náručí. ,,Adam Flemming mi dĺži nejaké peniaze. A toto robí preto, lebo si myslí, že sa mu podarí chytiť ma a tak zabrániť šerifovi dolapiť ho. Keby sa tak stalo, mohol by povedať, že som zmizol a tým by sa to urovnalo." Keď Rick dorozprával, *Naty* pomaly prikývla. ,,Fajn. Takže ny si si mal dávať dobrý pozor." Povedala Anna. ,,Za plot sa už nedostane. O to sa postarám," povedal Rick a poškriabal si bradu. ,,A ďakujem *Naty* a Anna, že ste mi pomohli." Doplnil. ,,Niet zač." Usmiala sa *Naty*. ,,Čo keby sme si išli dať toho moriaka?" Spýtala sa Margaréta a všetci sa postupne zdvihli. Tak, toto bola moja príhoda s práznin u Wilsonovcov.


Chcela by som tent príbeh zapojiť do súťaže s názvom PRÁZDNINOVÁ SÚŤAŽ. Dúfam, že sa mi poštastí A snáď to patrí sem :D :);):howgh: :Oslík

*Naty*
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9844

Hosť
foto cast sutaže

fotografická časť sútaže
 

Prílohy

  • 20150804_162956-1.jpg
    20150804_162956-1.jpg
    89,7 KB · Zobrazenia: 56

DeletedUser

Hosť
Prázdninová súťaž - foto časť

Keď nie je počasie treba si aspoň spraviť pohodičku na balkóne :D


(za kvalitu fotky sa ospravedlňujem, fotené narýchlo a mobilom)
 

Prílohy

  • IMG_20150805_152633.jpg
    IMG_20150805_152633.jpg
    92,8 KB · Zobrazenia: 44

DeletedUser

Hosť
Prázdninová súťaž - foto časť

Pripájam sa aj ja do súťaže vo fotkách :)
(ja s priateľkou :p ) - nickname: mr.tomi ak by sa nedalo prečitať

0ayHPZM.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3585

Hosť
Kovboj na prázdninách - grafická časť

To teplo nejako negatívne ovplyvňuje moju kreativitu :odJackNoface:
qNS0kmW.png
 

DeletedUser9646

Hosť
Prázdninová súťaž - foto časť

Poobedná pohodička pri káve a the-weste :)
 

Prílohy

  • fv5fvzu1hj5fr9ň.jpg
    fv5fvzu1hj5fr9ň.jpg
    59,5 KB · Zobrazenia: 48
Prázninová súťaž - foto časť

Pozdrav z oslavy mojich narodenín :)



Kto má najoriginálnejšiu menovku ?! :p :DD
PS: nemyslite si že JoJo je až taký veľký alkoholik :)
PS2: áno, na fotografií som ja
 

DeletedUser

Hosť
Prázdninová Súťaž - Foto časť

Ja hrám The-west cez prázdniny tak veľa, že ani nemám čas poupratovať si stôl :D :D :p
Takto vyzerá moja stránka počas bojov. :) 3 chaty otvorené :)


attachment.php
 

Prílohy

  • THE-WEST.jpg
    THE-WEST.jpg
    85,3 KB · Zobrazenia: 31
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore