Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Registrácia vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Téma pre registráciu vodcov do Medzinárodného turnaja v bojoch o pevnosti 2015

Vodcov musí byť aspoň 10. Budú mať za úlohu vybrať zvyšných 140 hráčov.

V tejto téme sa môžete ohlásiť, ak máte záujem byť vodcom v tíme.

Ak sa prihlási viac ako 10 záujemcov o vodcovstvo v tíme, bude rozhodovať hráčska anketa.

Prihlásiť sa môžete do 28.10.
 
ja sa hlasim

Ak mozem podotknut. nemam nic proti nikomu ale keby sa prihlasovali ludia co maju skusenosti s velenim bojov a s bojmi ako takymi a ludia co sa toho chytia aj organizacne. sekcia pre hracov bude este len vytvorena.

Delaware
 
Naposledy upravené :

DeletedUser8348

Hosť
hlasim sa
california
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10883

Hosť
love sa hlási za dela ;) návrat po pol roku ale o to vačšia chuť bojovať ;)
 

DeletedUser11114

Hosť
Prihlasujem sa.

Ja chcem len dodať (pre tých, ktorí nevedia) - Hrala som na Buffale ako mimo0oza - migrovala som na Delaware (kde som predtým aktívne hrala tiež) a ako Mimka M.J. hrám na El Pase. Hrám už cca 7 rokov.
 

DeletedUser10883

Hosť
ja sa hlasim

Ak mozem podotknut. nemam nic proti nikomu ale keby sa prihlasovali ludia co maju skusenosti s velenim bojov a s bojmi ako takymi a ludia co sa toho chytia aj organizacne. sekcia pre hracov bude este len vytvorena.

absolutne suhlasim ani trochu mi nebude vadiť ked sa nedostanem do vedenia kedže som dlhšiu dobu nehral ale na velenie treba somnou počítať , vychádzam s Dannovej školy . skusenosti velke až na tu hernu odmlku v poslednom pol roku ale opať hram dennodenne
 

DeletedUser10856

Hosť
Hlásim sa (p.s.: bol som donútený :D )

Svet: Delaware a Buffalo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10552

Hosť
Madík sa hlási
Za svet Delaware
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10893

Hosť
Nehlásim sa, len mám pripomienku..

Ste si vedomí, tí vyššie prihlásení, že tu sa máte prihlasovať za veliteľov bojov, čo ozaj budú VELIŤ tie boje?

Chcete nám hanbu urobiť alebo čo? :D všetci okrem Apa, prípadne Roya alebo zaka tu naozaj nemáte čo robiť, nemajte mi to za zlé, buď ste nevelili poriadne, alebo to neviete

ďakujem za pochopenie
 

DeletedUser10852

Hosť
Ludia tato tema nesluzi na spamovanie ale len na hlasenie ya velitelov :) pripomienky riezte v teme diskusia
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore