Pokec Privítali by ste v novom roku nový svet?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Nový svet v roku 2016?


  • Celkový počet hlasujúcich
    71

Deleted User - 4

Hosť
Privítali by ste, ak by InnoGames v novom roku 2016 otvorilo niekedy nový svet?

Ak áno, kedy?
Ak nie, prečo?
 
Nový svet by podľa môjho názoru súčasnej chabej situácii čo sa aktívnych hráčov a mŕtvych svetov týka veľmi nepomohol skôr uškodil takže nie.
 

DeletedUser

Hosť
Ani na najnovšom svete sa väčšinou nenaplní ani stredná pevnosť a to sa tam viac menej chystala väčšina hrajúcich.... čo bude ak sa otvorí zase ďalší?
Okrem toho je na ňom ešte dosť málo ľudí s vyššími úrovňami, takže stále je kam postupovať... Keď tak až 2017 :D
 
Nový svet už nových hráčov nepritiahne. Hra nemá reklamu a bolo by to zbytočné. Ja som rozhodne proti, celkovo už slovenský west nepotrebuje ďalšie svety.
 

DeletedUser3733

Hosť
Tento trend zo strany Inna nechápem, vytvárajú stále nové svety, sety a podobne.
Pri takomto tempe bude mať každý hráč svet pre seba a na každý deň si bude môcť dať na seba nový set.
Spojenie svetov bol od Inna krok vpred, nový svet by ho posunul naspäť.
Skôr by som sa teda uberal cestou spájania, ako vytvárania nových svetov.
 

DeletedUser10413

Hosť
nie novy svet nie, skor treba bunusy za boje davat aspon truhli s koristou, nieco take nech to ludi taha hrat boje
 

DeletedUser7087

Hosť
Rozhodne NIE!
Aktivita hráčov je chabá, ľudia nehrávajú a svety pribúdajú, ďalší svet by to ešte viac naštrbil.
Pospájať svety, ale nie formou "kto chce, pôjde", ale museli by sa presúvať
 
Pri pocte aktivnych hracov na kazdom svete sa cudujem ze tu takato otazka aj padla. Tak ako upadla hra za posledny rok to tu este nebolo. Zostalo z nej len torzo. Ked napisem ze treba prepracovat hratelnost hry a zvysit motivaciu na hranie tak dostanem odpoved ze na to nemaju vyvojarov. Pokial toto nezlepsia novych hracov nepritiahnu
a ani reklama nepomoze lebo veacsina ludi tu uz bola a jednoducho pre uz zlu hratelnost odisla. INNO pochovava pomaly tuto hru. nove svety a sety tomu napomahaju.
nic nove ohladne pevnosti, duelov, dobrodruzstiev, uloh, odmien. ked clovek dosiahne level 130 tak tu uz nema co robit a konci lebo uz splnil vsetky ulohy a aj uspechy.

JE TO TU UZ NUDA.
 

DeletedUser10980

Hosť
Ja som za to,aby vznikol noý svet s možnosťou zrušenia starýh svetoch a celkom inými úlohami ako do teraz. Bolo by potrebné WEST úplne zmeniťť.
 

DeletedUser10614

Hosť
Myslím si, že nový svet je veľmi zlý nápad pri terajšej aktivite a počte hráčov. Skôr by trebalo "nasilu" spojiť niektoré najslabšie svety s tými, kde to ešte ako-tak žije.

+ nebolo by odveci nejak pozmeniť boje a duely, niečo do nich pridať a nie dávať každý rok len nových 20 setov. Lebo je to tu už dosť nudné v tejto chvíli, to je aj dôvod, že sa ne The-Weste objavujem už len raz za niekoľko mesiacov....
 

DeletedUser

Hosť
ja som za aby bol nový svet :) prilákalo by to nových ludí , možno aj tých starých zase z5 :) podľa mňa to je dobrý nápad :)
 

DeletedUser10865

Hosť
nie je to dobrý nápad, ešte viac by to rozbilo ostatné svety a hlavne Paso
 

DeletedUser11139

Hosť
Novy svet ?? Ani nahodou .. už teraz stoja všetky svety skoro za nič .. a keby pribudol novy tak by hra šla ešte do večšieho upadku než teraz ... Aj tak hraju povečšine nove svety hrači z inych svetov +možno 10% novych ... čo je nič .. kedže strari hrači na tych starych svetoch skončia .... A je vela hračov .. čo už skončilo/konči lebo hra už pre nich nema vyznam .. a je aj par ludi .. čo ak začne novy svet skonči s hrou ...

Preto si myslim že novy svet je UPLNY NEZMYSEL ...

PS: Gramatika nieje moja silna stranka .. :p
 

DeletedUser11175

Hosť
ja som za ANO aj ked ma za to vacsina ludi asi zožere ale skusim nacrtnut pohlad z mojej strany preco... vsetci pisu o dueloch pevnostiach atd...no uvedomte si ze su tu aj hraci pre ktorych to je uplne nepodstatna cast hry ja ju napríklad uplne ignorujem su tu hraci ktorí maju za ciel splnit komplet vsetky ulohy...ziskavat uspechy...robit zbierky...snazit sa poskladat co najvac suprav obchodovat a bavit sa inym stylom nez bojmi...ja som zacal hrat ked boli hraci uz lvl 120...1. nemate sancu ako prv ziskat nejaky uspech..to je skoro nemozne...2. ak by ste chceli ist duely tak len kym dojdete na taky lvl tak vasi superi uz dva roky budu vylepsovat oblecenie pomaly na lvl 20 a rozstrielaju vas jak rešeto... dalsia vec je kopec suprav ktore sa dali ziskat len raz a uz nikdy ich mat nebudete jedine ak za nich na vianoce zaplatite cele miliony no to je vyhra...takisto ak bude vas ciel mat najavcsiu zbierku predmetov na serveri tak skuste porazit niekoho kto to hra od zaciatku ma v invente veci v hodnote 15M a hlavne kopec kontaktov kedze to ako partia hraju od zaciatku...ja napríklad hram svety len preto ze sa snazim nazbierat nejake kontakty s ludmi najst novych kamosov a uz len cele mesiace cakam kedy konecne nabehne novy svet aby som to mohol naplno rozbehnut...aku ma cenu nieco rozbiehat na svete kde uz v nicom nebudete najlepsi? nech to daju od zacaitku vsetko pekne kazdy narovnako od nuly a ideme...
tolko moj pohlad na vec neukrizujte ma zato...viem ze tu som v mensine ale to bude tym ze sa tu spustila kampan proti novemu svetu hlavne zo strany duealantov a ludi co hcu hrat pevnosti...toto je pohlad na vec z druhej strany...
 
Hore