1. speed kolo - vaše zhodnotenie

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

radi by sme pre vás v budúcnosti spravili aj ďalšie speed kolá a preto by sme veľmi radi poznali váš názor na prvý speed, ktorý sa teraz skončil.

Čo sa vám najviac páčilo alebo nepáčilo?
Čo by ste upravili, pridali, zmenili, odobrali?
Aký cieľ by mal byť v ďalších kolách?
Bolo trvanie sveta dostatočné alebo to bolo krátko?
Bola rýchlosť a bonusy v hre dostatočné alebo slabé?
Prípadne napíšte hocičo, čo vás napadne, čo by sme mali vedieť..

Napíšte a s vašou pomocou (spätnou väzbou) speed server vylepšíme :)
 

DeletedUser

Hosť
speed bol dobry, bonusy na exp by som trosku zvysila (nejaky expert tu tvrdil, ze za 2 tyzdne budeme 150 vsetci a nakonec ziadny 150), trvanie svetu by mohlo byt dlhsie o 1-2 dni, lebo podla mna sa to seklo akurat ked X hracov malo rozrovene uspechy a tesne pred dokoncenim :(
dakujem za speed a kedze sa mi nepodarilo dostat do top 3, dufam ze dalsi bude cim skor :)
 

DeletedUser10851

Hosť
Tento speed svet bol naozaj vynikajuci. Mohol som si vyskusat rozne nastavenia a moznosti, poznatky, ktore vyuzijem v normalnej hre. Mne neslo velmi o uspechy, ale moznost experimentovania.Vcelku som spokojny, ale mozno by bolo vhodne do buducnosti zobrat nielen rebricek skusesonsti, ale odmenit naj lepsieho duelanta resp. pracovnika. Za zvazenie by stalo popremyslat nad vyhlasenim fairplay hraca sveta. Hraca, ktory urobil pre druhych hracov viac ako pre seba. Navrhol by som vyhlasit volbu takeho hraca.
Tak by sa ukazali veci a udalosti ,ktore by sa inak nik nedozvedel
 

DeletedUser6273

Hosť
Nevada bola príjemným rozptýlením so spoznaním množstva skvelých hráčov hrajúcich aktívne na rôznych svetoch.
Bonusy boli celkom OK, akurát ma prekvapilo nevyváženosť klasických prác a stavania - ktoré bolo "iba" klasické.
Rovnako aj zlaté a strieborné práce dávali bonusy na EXP a $, ale nález produktov bol "iba" zo základu.

Trvanie sveta vzhľadom na zameranie na úspechy bolo tak akurát. AK by bol dlhší tí najlepší by už iba pomaličky napredovali, a tým "na konci" by bol aj rok trvania málo :).

Ten nápad s vyhlásením fairplay hráča nie je zlý, aj keď z mojej strany by bolo ťažko rozhodnúť, ktorý bol ten NAJ :) .

Takže na ďalší speed svet sa určite teším :)
 

DeletedUser3724

Hosť
jeden navrh ohladne exp by som mozno dal .. aby niekto stihol dat aj lvl 150 bolo by dobre dat 1250% na exp hned od zaciatku nie az od lvl 121 :) .. co sa tyka napr navrhov ktore mesto vystava svoje najviac .. bolo by to nejak vyvazit nech je motivacia napr aj pre obchodnika .. ved kto predsa bude stavbarom hladat oblecenie ? :)
 

DeletedUser10852

Hosť
Celkove zhodnotenie speedu je pozitivne aj ked ste ´nemuseli ubrat ten bonus na xp alebo ako ste ho nasadili len na lwl 121+
A ciele by som dal rozne nie len jeden resp. v 1 svete by ste mohli dat viac kategorii v ktorych sa da pretekat...
 
Celkové hodnotenie?
Bola tam proste istá skupina ľudí, ktorá na to mala čas, aby klikala, lebo speed je tej rýchlosti, všetko sa doplňalo rýchlejšie a hlavne sa klikali 15s práce a nie každý má na to čas, nonstop ťukťukťuk :) Ja osobne som tam len držal mesto, odkiaľ máme aj 3 ľudí v top3 a snažili sem sa pomáhať si čo najviac, o tom to je, ak chceš vyhrať, musíš mať aj zázemie s dobrými ľuďmi ;) ale hlavne o čase čo do toho vložíš.
Možno do budúcnosti navrhnem na speed niečo nie tak klikačkové, nech nie sme ako zombie :)
Čo sa mi fakt, že nepáčilo, že istí hráči, pre mňa je to sebecké i keď to patrí asi k takejto hre, ale klamali, pre seba brať a na ostatných kašlať :) čiže ak aj sa dohodli, že pomenia vzájomne, tak sa tak isto v mnohých prípadoch nestalo, nemôžem to nazvať šikovnosť, ale egoizmus a chudáctvo.
Zmenil by som možno i také veci, že za 28 dní sa nedajú isté veci splniť, ako ťava (kvôli 1000 denným ulohám) čiže isté veci upraviť na dĺžku speedu, taktiež by nemusel speed trvať len 28 dní, kludne aj viac, alebo spraviť taký cieľ ako je na DK, že keď istá ally ovláda istú časť sveta tak to končí no proste.
A čo sa týka odmien, tak pre tých top 50 aspoň tie prémia, a keď sa to bude zdať moc, tak nejaké použiteľné veci, možno so symbolikou toho daného sveta na čo bol zameraný ;)
Ďalší speed by sa mi celkom páčil, keby obnovíme duely, už dlho som sa nehral s duelmi, lebo veľmi málo hráčov dueluje a bolo by opäť raz pekné keby si pripomenieme začiatky tejto krásnej hry, že vtedy sa len na tom fičalo ;) a samozjreme by bola sranda, lebo by si ľudia museli zháňať veci, uplne bez sád by bolo!!!
"Starí" duelanti boli fajnšmekri, vtedy bol lepší systém na duelovanie :D viac možností, ale tak čo už...
A inak s tými hodnotami bonusov v prácach, alebo aj kostolom súhlasím s pobrom, to nebolo veľmi vychytané
aaa ešte jedna vec, vyhodiť na speed z upd shopu niektoré veci, hlavne tie sady, nech maju všetci klasiku z pôvodnými sadami, ktorých bolo pred 2 rokmi niekoľko teraz ich je plna prdel...
Beautiful memories of TW, alebo Staré dobré časy :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser8981

Hosť
za tak kratky cas sa vela uloh nedalo dokoncit,niektore trvaju vela hodin ,mohlo by sa aj to skratit .miesto hodinovky stacilo by aj 10 minut,take vyjednavanie mieru 48Hodin je strasne vela casu,asi by bolo lepsie keby speed trval dva mesiace a nie mesiac .
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem za vaše komentáre či návrhy, niektoré boli preposlané tvorcom hry :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Gonzalesova hviezdna súprava

Čo sa týka tej novej, hviezdnej, súpravy.. obrázky predmetov sú naozaj pekné, tie aj závidím hráčom, ktorí túto súpravu vlastnia alebo niekedy budú vlastniť, no tie bonusy neviem... nemám pocit, že by stáli za 28 dní vkuse pozerať do počítaču. :hanbimsa: A čo vlastne 28 dní, oveľa viac ak rátame všetkých desať predmetov, čiže full súpravu (cca 280 dní).
 

DeletedUser10852

Hosť
Mam jednu otazocku..... bol som v top 50 dostal som premko .... kamarat ktory si je vedomi ze mu je zbytocne premko tak mi ho chcel darovat... a odpisali ste mi ze to nie je mozne... tak sa vas chcem opytat preco to nie je mozne aby 1 hrac zinkasoval 2x tu istu cenu aj za ineho hraca...? vopred bolo povedane ze nemate problem s prevedenim vyhry na iny ucet ale nic take ako moj pripad nebol spomenuty... moj osobny nazor je to ciastocne nefer a taktiez zavadzajuce
 

DeletedUser9056

Hosť
Krieg, tak nie aby si bol rád, že máš aspoň 1x prémium (čo vlastne nebolo ani v pláne), nie.. potrebuješ viac. :odJackNoface:
 

DeletedUser10852

Hosť
tak ale nikde neni pisane ze clovek nemoze zinkasovat vyhru od viacerych ked to chcu dakomu darovat T.T
 

DeletedUser

Hosť
Slovač sa nezaprie... Nie že by ste boli radi že máte aspoň niečo, keď som bol v top50...a aj tak si nemal dostať absolútne nič.. Je to Linteova dobrá vôľa že rozdal aj niečo hráčom v 50.. Ale niekomu aj to **** prémiem na pol mesiaca málo, chce viac.. Pfuj je mi zle
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore