Anketa č.1 - Ako sa vám celkovo páči hra The West?

Ako sa vám páči The West? Akú známku by ste dali hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    242
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2929

Hosť
Hodnotím The-West na dvojku. Nové verzie priniesli množstvo pozitív, ale aj negatív a všeobecne si myslím, že west ako taký ide pomaly dolu vodou. Viem, že moja predstava hry na jednotku (príjmené zlúčenie vecí zo starších verzií s vecami s novšej, detaily sú nadlhšie) je nereálna, ale ešte stále nepoznám inú browserovku, ktorá by bola lepšia ako náš The West :)
 

DeletedUser

Hosť
Je to úžasná hra a mám pocit, že ju nikdy neprestanem hrať..veľmi ma baví
 

DeletedUser6739

Hosť
West je fajn hra, už som tu dlhšiu dobu a mám tu veľa priateľov, vďaka ktorým ju ešte hrávam. Ak mám zhodnotiť aspoň posledný update, tak najviac ma naštvalo aké veľké zmeny sa robia...hlavne čo sa týka produktov v pevnostiach. Trápime sa so surovinami dva mesiace na kasárne, dáme tam tisíce produktov a zrazu príde update a stačil by už iba zlomok...to je choré....:odJackNoface:
 

DeletedUser9779

Hosť
Moje hodnotenie je samozrejme na 1. a s novým updatom moje hodnotenie by bolo aj 1+ ale nie je to možné najviac sa mi páči práce za úroveň takže už s úlohami nemám veľký problém. :)
 

DeletedUser5623

Hosť
najlepšia hra aká sa dá hrať po internete bez sťahovania. pekná oddychovka s pekným motívom. ale staré verzie boli lepšie ešťe pred zmenou výzoru hry
 

DeletedUser8190

Hosť
Mne osobne chýba verzia pre mobily alebo aspoň nejaká aplikácia..inak
Je to super hra.
 

DeletedUser

Hosť
West sa mi dosť páči - je to zatiaľ jediná hra, ktorá ma baví už skoro 1 rok :) ohodnotil som ho na 2-ku lebo sa mi moc nepáči zobrazenie duelov :) ale ináč všetko je COOL :)
 

DeletedUser

Hosť
anketa

The west hodnotim na jednicku, vratil som sa k nej po dlhsom case, v starsich verziach (uz si nepamatam presne ktoru som hral) som to vydrzal iba kratko (myslim ze do tej 15 urovne) teraz ma to drzi uz asi pol roka a uzivam si to naplno. neodradil ma ani posledny update, na ktory som najprv nadaval, ale uz som si zvykol a je to v pohode.
 

DeletedUser

Hosť
najvac sa mi pacia na hre bitky o pevnost,supravy ....vytkol by som vsak update ktory ulahcil celu hru
 

DeletedUser

Hosť
The West je v súčastnosti naj hra. Hral som už pred 2 rokmi a zmeny hodnotím pozitívne. Myslím že sa hra uberá správnym smerom. Hodnotím číslom 1. :happy1:
 

DeletedUser3711

Hosť
The West hram uz niekolko rokov a davam mu dvojku. Novy update mi vyhovuje. Vadi mi, ze na Texase, kde hram, je malo ludi. A stale je co vylepsovat, tak drzim palce.
 

DeletedUser

Hosť
Na verzii 2.0 sa mi páči najmä rozmanitosť no ale na druhej strane 1.0 bola klasika.
A čo sa týka práci otvorených levelmi tak pri leveli 100 strácajú pracovné body v podstate zmysel, lebo máš otvorené všetky práce.
 

DeletedUser

Hosť
Hru hrávam veľmi dlho. A veľa krát som ju hrať prestal. Dokonca som myslel že prestanem nadobro, ale hra je proste taká vychytaná že nemám dôvod vlastne prestať hrať :)
Kladne hodnotím hlavne misie, ktoré ako celok prinášajú originálny príbeh. Obzvlášť úlohy ako Poľana či Vražda, ktoré sú naozaj geniálne. Milujem podobné ,,temne,, ladené historky :). Samozrejme musím spomenúť boje o pevnosť a duely, ako skvelé minihry ku spestreniu samotnej hry, rozmanitý inventár, vdaka ktorému hráč doslova dostáva chuť zozbierať všetky predmety v hre, systém schopností, v ktorom sa hráč nestratí, kedže je klasický ako v každej RPG hre, úspechy, ktorými INNO pri zavedení urobil množstvu hráčov obrovskú radosť a pre nových hráčov je potrebný samozrejme začiatočnícky návod.

Všetky zápory zhrniem do jedného celku, a tým je, že hra nemá ani zdaleka takú obtiažnosť ako mala pred tými 3 rokmi, čo môže byť aj dôvod prečo hru už nehrávajú starí dobrí legendárni hráči :(

Zdravím Lintea, a chcel by som vedieť či je to ten istý starý lišiak aký bol Linteo pred 4 rokmi, kedže ten nebol skoro vôbec výrečný a tento mi príde ako Cícero Západu :)
 

DeletedUser9817

Hosť
Hrá je celkovo dobrá najviac sa mi páčia duely ale mohli by byť kratšie . :)
 

DeletedUser

Hosť
Update 2.0 mi pokazil celú hru,chodím na west už iba jeden krát denne a to iba zadám práce a spánok,ale nový update dal tomu zasa nejakú tú šťavu a to vďaka novému systému prác...to mi zasa vylepšilo náladu hrať a som tu častejšie :) najviac sa mi nepáči ten chat,najlepší by bol ten starý ktorý bol dole,ten bol oveľa prehľadnejší :) terajší west má svoje plusy a aj mínusy,ale je zbytočné to tu písať,keď to už za mňa napísali iný :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore