Build vojak chladné zbrane duelant

DeletedUser4623

Hosť
Na sk4 hravam tento build som s nim spokojný a aj dobre prace mozem robyt.
1. Od 1.urovne do urovne 10. si všetko davajte do strielania
2. 10.uroven - vyberiete si triedu vojaka
3. od 10 do 35 si vsetko davajte do sily uderu a nakupte si veci do vystupovania a do sily uderu alebo mexický set
4. od 35 si vsetko davajte do strielania a kupte si mastickarsky set
Takto budete môct duelovat aj deringom Belly Starsovej aj s hernandovým mečom
 

DeletedUser

Hosť
dosť úbohý blud. načo by dueloval s oboma typmi zbraní?? oplatí sa to len vtedy,keď nemá v SÚ ani strieľaní žiadne body, len vo vystupovaní, taktike, presnosti, uhýbaní...
 

DeletedUser4623

Hosť
ja takto hram a je mi dobre mozem robit dobre prace na peniaze na stastie a tiez na skusenosti
 

DeletedUser

Hosť
No práce môžeš robiť, ale toto nie je duelant, takto neobstojíš ani proti stavbárom :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak to dueluješ len nejakých slabochov, s takýmto buildom nemáš šancu ani proti priemerným duelantom. Kombinácia strieľania a sily úderu je tá najhoršia aká môže byť, strácaš tým zbytočné schopnosti, ktoré by si mohol rozdeliť do iných duelových schopností.
 

DeletedUser3382

Hosť
radsej davaj vsetko do strielania a zrucnosti a paru bodov do vystupovania takto budes dobry aspon proti tym co hraju cez odolnost
 

DeletedUser4623

Hosť
mne to funguje a neviem ci ste to zle pochopiili ale od 35 sa dava do strielania a ja som spokojny a to nedavam len tak hockoho ale teraz sila uderu mi je iba na prace a na hernandov ale su z toho dobre prace na prachy
 

DeletedUser

Hosť
Dával by som len do jedného,sila úderu alebo strieľanie a body ktoré ušetríš môžeš lepšie roztriediť/použiť. :--)
 

DeletedUser4623

Hosť
budes mat prace: klcovanie lesa dalej dobyvanie striebra tazba zeleznej rudy- na peniaze velmy dobre
 

DeletedUser

Hosť
simon a pockaj asi ti napisem spravu chcem sa ta spitať nieco
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ako vy, ale ja by som tento build neskúšal... Teda, neviem či sa to dá nazvať buildom, keďže je to napísané na 4 riadky...
 

DeletedUser3382

Hosť
a ak si myslis ze tazba zel. rudy a klcovanie lesa su velmi dobre prace na peniaze tak to si asi este dobre prace na peniaze nemal a ako tu uz bolo napisane duelant nema mat dobre prace ale vyhravat duely, keby som chcel prace tak zvolim nejaky iny build skusim ti to teda vysvetlit takto: obaja mame presnost 50, uhybanie 30, taktiku 20, vystupovanie 20

ty mas 70 silu uderu, 70 strielanie
ja mam 70 strielanie a este ked tych 70 bodov co mam dam do vystupovania a taktiky tak ma neporazis a mozes mat zbran aku chces mam proste o 70 bodov viac chapes?
 
Hore