Cirkus

Áno viem bolo to tu už veľa krát ale poprosím vás aby sa zvýšila náročnosť výstavby a dodanie produktov do cirkusu. Aj na vymretom sk weste ak sa spustí cirkus o 2 ráno tak do 8 je už plne vystavaný a všetky produkty tam sú podľa mňa už o 3 ráno. Nie každému sa tu chce byť celú noc aby mohol zadať cirkus. Potom niet ako splniť všetky úspechy.
 
INNO to očividne absolútne nezaujíma, skôr spravia súpravu čo ti pridá 3000 stavania aby bol vystavaný ešte rýchlejšie
 
Ja by som navrhol ešte inú úpravu - obmädziť maximálne množstvo surovín, aké môže 1 človek vložiť do cirkusu za 1 deň. Príklad: Z každého druhu potrebnej suroviny by bolo umožnené vložiť jedným hráčom len napr. 5 - 15% celkového množstva surovín. Cieľom by bolo umožniť prispieť suroviny viacerým hráčom, pretože ak sa to neobmädzí tak to takpovediac vždy zaplní 1-2 hráči, ktorí sú v noci hore a majú veľké zásoby surovín. Takže cirkus by pri každej surovine mohol uvádzať, koľko kusov môže hráč v tom čase vložiť do cirkusu - a ak sa za 24 hodín nenazbiera všetko, tak ďalší deň môže rovnaký hráč vložiť opäť to množstvo surovín. Celkovo si myslím, že by toto dodalo cirkusu väčšiu atraktivitu.
Samozrejme celkové skomplikovanie výstavby tým, že by sa vyžadovalo viac produktov a aj viac bodov stavby by dávalo zmysel, keďže pôvodne nebol cirkus dimenzovaný na terajšie pomery, kedy sú oveľa lepšie súpravy na zber surovín aj na výstavbu. V každom prípade by to nemalo byť jediné čo sa upraví, pretože to nemusí mať hľadaný efekt.
 
Súhlasím väčšinou 90% surovín tam nahádže 1-2 hráči ktorí to klikajú aj v noci a do rána sa ten cirkus stihne aj vystavať. Stalo sa už aj že o tej 7 ráno ešte nebolo vystavané ale kým som došiel a odpracoval hodinovku už mi len ukázalo oznámenie že cirkus je plne vystavaný. K takým surovinám som sa ešte ani nedostal vôbec lebo na Dela je kopec hráčov čo už prakticky nemá čo robiť na weste tak len zbiera hromady produktov a potom to tam naplní a ani nevie že mu niečo ubudlo. Určite to treba nejak obmedziť alebo zdvihnúť množstvo produktov potrebné pre cirkus a to o dosť aby z toho mali aj ostatní niečo lebo potom je fakt nemožné splniť úspechy na cirkus.
 
Prešli skoro 3 mesiace a nič teraz už skoro týždeň a nič. Chápem to tak že na to či už náš tím alebo inno *ebú takže uzatvoriť tému je zbytočná. ;)
 
Hore