Duelový turnaj

DeletedUser4121

Hosť
HLADA SA NAJLEPSI DUELANT SVETA CALIFORNIA

Starsi hraci, ktori hravali ARIZONU, predovsetkym duelanti, si urcite spomenu, ze som tam zorganizoval par turnajov. A kedze CALIFORNIA oslavi uz coskoro svoje prve vyrocie, rozhodol som sa tento svoj turnaj preniest aj na tento svet..takze mili duelanti, zbystrite pozornost

CO? - jedinecny turnaj (mozno) pre kazdeho
KEDY? - v polovici oktobra, tak aby finale vyslo zaciatkom novembra
ZA CO? - za dolare, vstup priblizne 20-30tis
PRECO? - vyhra odhadom cez 500.000 dolarov pre najlepsieho z najlepsich
AKO? - pravidla az po registracii, blizsie info o turnaji mozem prezradit kedykolvek

navyse odmena od TW TEAMU, zatial v stadiu rokovania :)

Do pozornosti to davam 2 mesiace dopredu, aby mal kazdy moznost zucastnit sa. Aj hraci, ktori nehraju teraz na duely a rozmyslali, ze by chceli, maju dostatok casu na prehadzanie schopnosti a zvysovania svojej duelovej urovne, pretoze ta bude pre vstup do turnaja rozhodujuca..

Prestante sa hadat o tom, kto je najlepsi..pridte to vsetkym dokazat, ze ste to VY :pif paf

samozrejme, turnaj spustim az pri dostatocnom pocte ludi

TW Tím venuje do turnaja obálku s 250 dlhopismi.
 

DeletedUser

Hosť
mno uz to spuste , konecne se neco bude dit. doufam, ze i inno neco prihodi.
Ostatne neni to ztrata casu , dejte ceny rovnou me za 1ni misto a zbytek si rozdelte mezi sebou.


P0eT6pZ.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4121

Hosť
spustim to niekedy v polovici oktobra..bude to ako vyrocny turnaj, kedze CALI oslavi v tom obdobi prve vyrocie :)
neboj, my duelovky nazbierame, nebudes to mat take jednoduche..naopak, tebe odporucam neduelovat, aby si nemal duelovku prilis velku a takto sa pripravil o moznost ucasti v turnaji :)

a niekedy v nasledujucich dnoch dostanu duelanti odo mna telegram, aby som mal predbezny zaujem..a ci sa to vobec oplati pustit. nech je aspon 15 ludi
 

DeletedUser4121

Hosť
ked bude dostatok zaujemcov s nizkou duelovkou, urobim turnaj aj pre nich. chce to ale minimalne 10 ludi, nech to ma zmysel..
btw, v priebehu 2-3 dni rozposielam konecne spravy, povodne som chcel top100 duelantom, ale najdem viac casu a pojde to top 200 duelantom a zistim spatnu odozvu, v akej miere maju ludia zaujem. nepocitam s tym, ze citaju toto forum, i ked reklamu si sem tam robim v chate :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja sem tady , hlasim se na turnaj , koho mam zastrelit ?

czarownice015.gif
 

DeletedUser8940

Hosť
Predbežne hovorím, že ja by som sa tiež zapojila, za pokus nič nedám :D
 

DeletedUser4121

Hosť
tak od poslania telegramu ubehlo 50minut a uz je 13 zaujemcov..cize mozem vyhlasit, ze turnaj bude :pif paf
 

DeletedUser8201

Hosť
pravidlá až po registrácii? ja vysolím 30k za mačku vo vreci? :)
 

DeletedUser

Hosť
Jakú mačku vo vreci? Prihlásiš sa do turnaja, pravidlá ti povie potom. Žiadna mačka vo vreci.
 

DeletedUser8201

Hosť
Mačka vo vreci napr toho tipu, že sa prihlásim vysolím 30k a do pravidiel dáte, že napr. nemôžem vyzývať hráča čo má menšiu duelovku ako ja :) to je len tak pre príklad tá mačka vo vreci
 

DeletedUser4121

Hosť
macka vo vreci..to ma dostalo :) nic v zlom..

v skratke..zaplatis vstupenku, mozes do turnaja. neveris, nezaplatis, do turnaja nepojdes. nic zlozite.. duelovat sa bude hlava nehlava, kto na koho dosiahne, samozrejme v ramci turnajovych pravidiel. porusenie pravidla = 99% vylucenie.

a 30tis nie je pevne stanovena suma..moze byt aj 15tis. samozrejme cim vacsie vstupne, tym vacsia vyhra. pre mna z toho nebude ani cent.
niet sa coho bat
 
Hore