IFBC 2024 - Bojový turnaj

Krása tohto formátu je v tom, že každí hráč si môžem sám založiť tím poprípade sa môže ľahko do nejakého mixu pridať. :)

Upozorňujem, že admin team banuje hráčov, ktorí sa prihlásia s nepovolenými skriptami

TW-Inventory Reloaded
TW Cloth Cache
TW Cloth Calc
Westforts Import
The West Fortbattle Tool
TW Essentials
Tchat
TW Sectors Name
 
Ano suhlasim, ved dnes si potvrdil na ceskom fore a podla mna mal aj tu upresnit a potvrdit hracom tvoje slova, ze chces naberat co najslabsich hracov a hlavne novacikov. O kvalitnych hracov nemas zaujem.

A prosime ta v mene slovakov premenujte svoje mesto, lebo som bol chvilu na chate a zahranicni hraci sa vam smeju ze ste podovodnici. To iste aj na ceskom fore....

A to ze ste dostali bany za dobyho scripty a ine je fakt ubohe a tvoja vizitka. Musite mat v meste vybornu komunikaciu, ked tu hracov upozornujes aby nepodvadzali...
 
Ludia aby ste si urobili lepsi obraz o kvalite a slusnosti hracov ktorych selektuje @Screman tak vam tu davam screeny hlavneho velitela slovakov @Exekutor 016 a teraz isto chapete preco som tu pisal o hanbe ktoru nam robia vo svete. Vyskocilo tu na mna x hracov ako vraj ja som zly clove, ale presne opak je pravdou. Je to Screman ktory doslova siri zlo.

Takto ma zacal urazat a nadavat na salone delaware @Exekutor 016 ,hoci som ja absolutne nic nepisal a bol som lognuty asi 5 minut. Zahranicne timy maju kvalitnych strategickych velitelov, ktori su hlavne ludsky vyspele a slusne osoby. My mame toho moralneho mrzaka co vam utoci na rodinu a je mi doslovo smutno co za zleho a jednoducheho cloveka to je.



exe1.pngexe2.png
 
Ludia aby ste si urobili lepsi obraz o kvalite a slusnosti hracov ktorych selektuje @Screman tak vam tu davam screeny hlavneho velitela slovakov @Exekutor 016 a teraz isto chapete preco som tu pisal o hanbe ktoru nam robia vo svete. Vyskocilo tu na mna x hracov ako vraj ja som zly clove, ale presne opak je pravdou. Je to Screman ktory doslova siri zlo.

Takto ma zacal urazat a nadavat na salone delaware @Exekutor 016 ,hoci som ja absolutne nic nepisal a bol som lognuty asi 5 minut. Zahranicne timy maju kvalitnych strategickych velitelov, ktori su hlavne ludsky vyspele a slusne osoby. My mame toho moralneho mrzaka co vam utoci na rodinu a je mi doslovo smutno co za zleho a jednoducheho cloveka to je.



Zobraziť prílohu 2138Zobraziť prílohu 2139
:D myslim že teba netreba komentovat ty si ideš svoje stale lebo si to v hlavičke nevieš upratat ale to je asi na doktora :D tu len uražaš provokuješ a dristaš .... a bezdvovodne to asi nebolo ked som reagoval na teba kedže si mi napisal že pozdrav mamku
A keby si chcel vediet ten moralny mrzak neveli frg je velitel .... A ešte ktomu my mame ako pišeš myslim že my v tvojom pripade nesedi kedže ta tam nik nechce
 
Ludia budem vas informovat ako sa dari @Screman vyber pri ktorom kadroval a nonstop klamal. Top hracom zakazal hrat a naopak nabral prevazne ludi ktori na weste podvadzaju s dobbym a nadavaju hracom.

A tu je vysledok: Momentalne su predposledni a na boje im chyba plny pocet hracov. Uplny fail, trapas a hanba. Budem vas aj nadalej informovat o priebehu bojov.
 
čo je dobbym ?
to je zakazany script ktory pouziva velitel cz-sk mixu @Exekutor 016 a dalsi jeho hraci


No ale maly uptade ako sa dari nasmu vyberu hviezd :
Československý mix nastoupil proti Řekům 1 v aktivním outfitu - jenže zase nekompletním o 3 lidi a bez urážky byl sfouknut jako svícen. Měl bych k tomu poznámku, že to začíná připomínat slovenské představení z minulého IFBC, kdy po první a spíš nešťastně prohrané bitvě s námi, to začalo jít podobným směrem s naplňováním i s výkony. Teď je týden volno, zkuste se pls sebrat - pořád je o co hrát, je za námi jen čtvrtina turnaje! Bohužel je potřeba něco změnit, protože aspoň subjektivně jsou marnějším týmem pouze Maďaři.


Ano bohuzial je to uz na cisty uterak a @Screman ov nabor nam udrzil strasnu hanbu a potupu. Je to velmi smutne kedze napriklad ja som pravidelne vyhraval rozne svetove speedy v roznych kategoriach a hraci mi pisali ze Slovaci maju a mali dobry west. To uz bohuzial neplati a @Screman nam uplne znicil reputaciu vdaka arogancii a pyche. Preto sa pytam kde je teraz? Kde je zalezeny? Kde su jeho arogantne a povysenecke vyhlasenia na stranu hracov teraz?
 
Takto to presne vyzerá, keď sa dá prednosť kamarátom a tichým poskokom pred kvalitnými hráčmi, schopnými hrať aj bez scriptov. Polepená reprezentácia priemeru dopadla presne podľa očakávaní. Na základe vymyslených dôvodov bola zamietnutá účasť tých najlepších kapacíit slovenského westu, z ktorých je každý sám hodnotnejší ako 5 obyčajných NPC hráčov (ktorí ani v skutočnosti sami nehrajú, iba nastavujú scripty). Dúfam, že ste si aspoň dobre popísali v chate bez tej údajnej toxicity, ale na to ste si mohli založiť aj FB skupinu a nerobiť hanbu na turnaji. Gratulujem k umiestneniu, musím Vám nechať aspoň to, že ste sa zatiaľ umiestnili o jedno miesto vyššie, ako sme predpokladali.
 
Tak IFBC nemôžeš porovnávať s normálnym svetom , každý vie že Dreaman má mulťáky.. a nierieši sa to , robí to aj v dobrodružstve že tam má mulťák a každý to má na háku :D lebo do toho nasypal strašne veľa a drží Sk servery :D
 
maly uptade ako sa dari mestu naborkara @Screman

toto je od jeho hraca z jeho mesta:

Nezvyknem takto písať, respektíve som to robil už veľmi dávno.

Ako ste si všimli, veliteľ na nás možno kašle, možno úplne, neviem, ťažko povedať, neodpovedá nikde. Sú tu nejakí hráči, ktorí ma donútili trošku rozmýšľať nad našou budúcnosťou tu na tomto svete. Dosť, čo Frg na nás kašle, tak máme z 57 ľudí troch ľudí vyše týždňa neaktívnych, dvoch ľudí v dovolenkovom režime a 12 ľudí, čo neboli vyše dvoch dní aktívni. Zároveň tu máme ľudí, čo prídu polonahí na boj s bambitkou v ruke.

Na začiatku boli nastavené nejaké pravidlá, ciele, bolo určené, kto kde bude, čo má robiť, čo si má kúpiť, aké úlohy plniť, čo získať a koľkí na tom pracujeme? Koľkí máme to, čo máme meť? A pritom to tu fungovalo celkom dobre, pár jedincov zapálene hľadali šúrky, vyhnali sa remeslá na maximum...

No a čo máme dnes??? Malú pevnosť nezaplníme, nemáme kováča na 750 bodov, nemáme veliteľa, máme hráčov, čo nereagujú na nič, nemáme nikoho, kto by aspoň vymazal ten blbý topic, takže sa pýtam, akú máme budúcnosť a čo s tým ideme robiť??????

Odpustite mi môj skepticizmus, ja som zvyčajne veľmi optimistický človek aj v najnepriaznivejšom období, ale úprimne, tuto už nevidím cestu vpred, veliteľa by sme ešte dokázali vymeniť, ešte aj počet hráčov, ale tí hráči už nedokážu získať veci, čo potrebujú, takže moja otázka znie, ako ďalej? Kľudne sa všetci vyjadrite, ako to vidíte vy, uvítal by som návrhy na nového veliteľa a podobne.


Waet Earp
 
Má pravdu je to na prd... ale väčšina ľudí sa prišla len zúčastniť očividne aby dostali odmenu a nie vyhrať..
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore