Presúvanie medzi svetmi

Akým štýlom by malo fungovať presúvanie?


  • Celkový počet hlasujúcich
    128

DeletedUser4121

Hosť
migracia

velmi zaujimave riesenie od INNA. spojit aktivitu a zrusit neaktivitu svetov.
len nerozumiem presne tomu, ako chcu vymadzit to, aby sa polovica aktivnych napr zo sv3 nepresunula do sv5 a naopak aktivni zo sv5 by presli dajme tomu do sv1 :) bud by sa teda zo vsetkych svetov dalo prestupit LEN DO JEDNEHO stareho, napr teda sv1, alebo vytvorit uplne novy svet, samozrejme s podmienkami rovnakymi, ake maju stare svety (2h prace, nekupovanie schopnosti atd)..

osobne hram z tychto 2h svetov len sv5, aj to len kvoli bojom. cize o nejakej migracii by som uvazoval len vo vyssie spomenutom pripade, keby sa migrovalo len do jedneho sveta.
v pripade vytvorenia noveho 2h sveta a migracii zo vsetkych svetov sem, by bolo treba domysliet nejake detajly, napr spomenuta mestska kasa (vyvolavanie bojov), reset rebrickov (aspon toho dueloveho-i ked robit expy na tankoch, tu by boli mensie levely asi vo vyhode :) )

pre mna by bolo teda rozhodnutie pomerne jednoduche. neviem, ako by to zasiahlo hracov, ktori maju postavy napr na troch, styroch, nebodaj vsetkych piatich svetoch, vsade su aktivni a museli by sa kvazi rozhodnut pre jednu postavu, ktoru si nechat (za predpokladu, ze by sa svety s malo hracmi casom vymazali)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa ak nový svet, tak nugetový. Inno na nás zarába v podobe nákupov nugiet, to je holá pravda. A ak, tak by mesiac nechali nenugetový a potom ho zmenili, spraviť môžu čokoľvek..
 

DeletedUser

Hosť
ja som za prvý variant.beriem do úvahy aj to,že v hre sú dlhopisy a na splnenie úloh treba veľa energie a aj času,takže na výstavbu nových miest a pevností by tej energie,času a možno aj chuti bolo pomenej.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ale v tomto bode by som sa chcel opýtať hernej podpory či by za nejakých podmienok nepodarovala do bánk nových miest aspoň 50% z nich.

Takže už som sa na ten nápad opýtal a odpoveď je, že peniaze v mestskej pokladnici ostanú v starom svete.

Snad jsem to nepřehlédl a neptám se zbytečně ale zůstanou mi Dluhopisy a $ ?

Áno, zostanú.

A Linteo prosim jedna otazka ak by sa zvolilo presuvanie uz na existujuci svet ako by si zadal posuvacie cesty? Zo vsetkych len na S1 alebo aj iné? Ďakujem iba predbezne

K tomuto sa vyjadrím až neskoršie, lebo len naozaj nerád by som teraz niečo písal hypoteticky/predbežne. Takže až keď to bude naozaj relevantné - tj. po pridaní danej aktualizácie do hry, tak všetko potom nájdete v oznámeniach, poprípade k tomu môže prebehnúť ďalšia diskusia, atď.

Ok už rozumiem. Dajme tomu, že nepresuniem žiadnu postavu...čo sa stane s tými prázdnejšími svetmi?

Asi by nemalo pre Innogames zmysel udržiavať herný svet, na ktorom bude hrať napríklad 200 hráčov, keď na inom ich bude 5.000. Takže pravdepodobne sa taký prázdny svet neskôr zruší.

TOTO JEST TEDY ASI MÁ HLAVNÍ OTÁZKA , JE NĚJAKÁ INFORMACE, JAKÝM ZPŮSOBEM BY TOTO VYTVOŘENÍ NOVÉHO SVĚTA PROBĚHLO?!

To isté, čo som už písal vyššie, určite si všetky dôležité informácie budete môcť prečítať v oznámení, keď to bude aktuálne.

tak ale to by mali tiez uviest ze co bude zo starimi svetmi ak tam zostane len par hracov...len tak zrusit ho nemozu moali by dat aj tymto hracom moznost potom presunut sa! uvidime dufam ze nas dostatocne informuju

Samozrejme, že všetci hráči by boli informovaní. Ale zbytočne je ešte nad takými vecami vôbec špekulovať, žiadny svet sa predsa rušiť nejde..

A ak, tak by mesiac nechali nenugetový a potom ho zmenili, spraviť môžu čokoľvek..

Ak bude niekedy nový svet, tak tam bude kompletný Prémiový systém (tj. všetky Prémiové možnosti), nastavený už od začiatku.

--

Na záver len pre istotu dodám, že presunutie medzi svetami bude DOBROVOĽNÉ.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A teda ak sa nechcem presunúť a bude na hernom svete málo ľudí, dostanem výzvu k presunu? Alebo ma zrušíte spolu so svetom? Pochybujem, že svet bude "funkčný" s pár stovkami hráčov..:ahaok:
 

DeletedUser7305

Hosť
Ak bude niekedy nový svet, tak tam bude kompletný Prémiový systém (tj. všetky Prémiové možnosti), nastavený už od začiatku.

Toto je podle mě největší blbost co můžete udělat. Moc hráčům se to líbit nebude. Co nedokážete pochopit na tom, že chceme hrát i bez prémia ? :grrr:
 

DeletedUser4451

Hosť
A teda ak sa nechcem presunúť a bude na hernom svete málo ľudí, dostanem výzvu k presunu? Alebo ma zrušíte spolu so svetom? Pochybujem, že svet bude "funkčný" s pár stovkami hráčov..:ahaok:

Ak sa bude svet rušiť, určite dostaneš dostatočný čas dopredu vedieť a či sa presunieš alebo nie (a teda sa tvoja postava len zmaže) je už na tebe, nuggety ti samozrejme ostanú, tie sú "prilepené" aj na účtoch, ktoré zrovna žiadny svet nehrajú. Pre istotu sleduj aj fórum, zatiaľ to je však ešte ďaleko čo sa týka mazania svetov :)
 

DeletedUser

Hosť
Ešte by ma zaujímala jedna vec a myslím, že nie som jediný, kto si s tým láme hlavu. Ak hrá niekto na všetkých piatich svetoch teda 1,2,3,4,5 a na každom má príklad pištolový opasok Williama Tilghmana a budú sa napríklad spájať prvé tri svety, tak hráči budú nadšený, že prídu o takýto kúsok? Predsa si to možno zaslúžene otvorili v truhlici, ktorú kúpili za nie malé prachy.. To je asi jediná vec, ktorá by ma najviac zaujímala. Či by nebola nejaka kľučka preniesť to do inventára, myslím, že na to by sa mal brať ohľad..:pif paf
 

DeletedUser7176

Hosť
Ak bude niekedy nový svet, tak tam bude kompletný Prémiový systém (tj. všetky Prémiové možnosti), nastavený už od začiatku.

Toto je podle mě největší blbost co můžete udělat. Moc hráčům se to líbit nebude. Co nedokážete pochopit na tom, že chceme hrát i bez prémia ? :grrr:

Oni to pochopiť vedia ale vieš zbytočne im je spúšťať nový svet ak by na ňom Inno nezarobilo....
 

DeletedUser7305

Hosť
Tak jo, ale oplatí se jim takto odpuzovat hráče od hry? Bude jim klesat návštěvnost -> odchod sponzorů... Nejsou takéto stránky o tom ?
 

DeletedUser7176

Hosť
Ale je kopec hráčov ktorí si kupujú prémium (nuggety) pravidelne a tým hráčom je takto dobre
 

DeletedUser

Hosť
Trošku divné;)

Predstavte si, že nejaký hráč má na svetoch 1-4 postavy s lvl 120.
Napr. na:
SK1 je dobrodruh
SK2 je duelant
SK3 je stavbár
SK4 je vojak.

Ak by chcel ísť s duelantom na SK4 musel by zrušiť vojaka. Nešlo by to spraviť, že by hráč mohol vymeniť postavy. Napr. by vymenil vojaka so stavbára, dobrodruha za duelanta atď...
 

DeletedUser

Hosť
Já by som spojil Svety 1-5 Buffalo a Arizona zvlášť + SK8 zvlášť.
 
Hore