pustatina

DeletedUser4723

Hosť
Zdravíčko, prosím Vas, čo mam robiť dalej :D ?
nasiel som tie dokumenty, a nejak narychlo som klikol na waupeeho ulohu, spnil som to sedlo, aj ten grafitovy prasok...a teraz neviem ako to dokoncit...viete mi poradit?
ide o ulohu od serifa, pustatina, spravil som cele to farmarcenie, ale ked som spravil to posledne, rubanie stromov, a pak ten waupee, a neviem dalej co mam robit :(
dakujem tomu kto mi poradi :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4723

Hosť
...

oh, no moc nerozumiem, ja som to splnil po tu plechovku, a dalej som siel cez waupeeho, splnil som poziadavku , chcel sedlo, potom chcel este volaco, a dal mi teky cerveny batoh, a vnom bol elixir a nejake veci, a toho deana anderssona neviem najst na mape, prechadzal som ju celu asi 10x ...
 

DeletedUser4723

Hosť
dakujem

Dakujem, toto som potreboval :)

ako si po sebe zmazem tuto temu ? :D :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3950

Hosť
Ty túto tému zmazať nemôžeš, iba moderátori fóra.
 

DeletedUser4723

Hosť
...

ou, aha :D no nevadi, tak mam este otazocku, mate nejaky tip, ako daam dole stareho hečeta v ulohe mexicke zlato? som uroven 63, vojak, a duelant, nie najlepsi, ale dobry :D :D :D a neviem ho ani za nic zostrelit :/ nejaka speci taktika nie je? :D
a este otazka, vsimol som si tie sety veci, cčingažgukova ci jaka, a bumbyho a allana qoutermejna :) jak sa k nim da dostat? iba pracou s vysokymi PB ?
 

DeletedUser8766

Hosť
sektory na mape nesedia, to si treba najst, ale inak ten navod funguje aj ked je starý....hold po update sa zmenila mapa
 
Hore