Reskill na duelanta

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte, viem že tu je už asi 300 tém na túto otázku, no v ani jednej sa nespomína to, čo by som naozaj potreboval.

Potreboval by som si urobiť reskill, čisto len na duely (žiadne boje, práce, atď.). Som stavbár, nejaké nuggetky mám po ruke, čiže na cene mi nezáleží.

Vopred ďakujem. :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
je to na wiki west :)

Chladný vystupovač
Vyznačuje sa veľkým zdravím a obrovskou silou pri napádaní hráčov. Tento build je vhodný iba pre aktívnych duelantov.

Tento build potrebuje reskill, minimálna odporúčaná úroveň je 50.

Rozdelenie vlastností a schopností:

Príklad pri úrovni 50

Všetky vlastnosti dajte do sily

Rozdelenie schopností:

Sila úderu 130
Vystupovanie 110
Presnosť 70
Uhýbanie 60


Základné schopnosti (bez bonusu level 120)

Sila úderu 240
Vystupovanie 200 +51
Presnosť 120 +55
Uhýbanie 100 +33


Zvýšenie poškodenia so zbraňou 272
Odolnosť proti ručným zbraniam 154
Odolnosť proti strelným zbraniam 111


Prvé číslo je základ, druhé je z vybavenia (bez zbrane). Zostane vám 57 bodov schopností(odporúčanie-rovnomerne rozložiť do presnosti a uhýbania, ale kam ich dáte, to je na vás)

Najlepšie vybavenie

Topánky
Drahé jazdecké čižmy

Oblečenie
Drahé sako

Pokrývka hlavy
Drahý kožený klobúk

Náhrdelník
Hnedá šatka

Opasok
Drahý opasok s prackou orla

Nohavice
Drahé vojenské nohavice

Produkt
Vychádzková palica


Zbraň

Noste chladnú zbraň, ktorá má najväčšie priemerné poškodenie pre váš level.
 

DeletedUser9056

Hosť
Matúš ďakujem, ale ja som na strelné. :( To znamená že schopnosti mám dať do Zručnosti ?

zipo, prečo si myslíš? :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Ak si strelny, tak s vela zdravim nepocitaj. Najlepsie by bolo, ak by si bol mastickar, vyrabal by si si zaludocne lieky a tie pekne papal :D Podla mna su pri strelnom body v zdravi vyhodene body, nejakych 10-20 ok, ale viac by som tam asi nedaval. Taky univerzalny build - vsetko natankuj do zrucnosti, ak mas cingacgukovu supravu, tak obliekaj tu + co najlepsiu zbran. Rozdelenie schopnosti - to uz si musis prisposobit podla protivnikov na svete. Mozes dat do vystupovania takych 40-50 (to uz je na tebe, tu sa musis rozhodnut ako je na tom taktika v tvojom svete - na vojakov s cingacgukovou aj tak velmi casto mat nebudes, lebo ak maju bonus pre postavu, tak nemusia mat v taktike ani bod, ale suprava im da minimalne 70, ak k tomu pripocitas 100%, mas 140 v taktike, cize tam by si musel dat asi takych 100 + cingacgukova aby si ich prebil). Ostatne rozdel medzi presnost/uhybanie v pomere aky ti vyhovuje, nikto ti presne rozdelenie nepovie. Tiez mozes dat nieco aj do strielania, ak nedas do vystupovania, resp. sa ti zda, ze mas v uhybku a presnosti vela, aj ked podla mna tam nikdy nie je dost :D (pomoze ti to v pracach). Prace ake mozes robit - na expy sirenie viery, ucenie, pracovat ako serif (na lvl cca 60, gentleman bez opaska, s opaskom ovela skor ovela viac prac), na prachy dobyvanie striebra, pracovat ako zoldnier, aj pracovat ako serif je celkom dobry na peniaze, ak je strieborny. Ak si mastickar, tak robit vela strieborneho ucenia a ked si v kome, tak zbierat produkty na kresadla a z toho si robit zaludocne lieky. Mozes si robit aj cigarety/kefky na cistenie na doplnanie motivacie, ak jej budes mat malo.
Urcite je aj kopec lepsich buildov, no to uz zalezi na urovni duelov na svete a hlavne od protivnikov, nikdy nedokazes vyhrat nad kazdym, vzdy sa najde niekto, kto ta porazi. Ak si zaciatocnik alebo taky priemer v duelovani, tento build je podla mna taka zlata stredna cesta, pochopis na nom principy duelovania, naucis sa odhadovat svoje moznosti (kedy duelovat, kedy zdupkat do hotela :D) a mozes si ho potom upravit podla svojich poznatkov. Jedina nevyhoda je asi male HP, aj ked cingacgukova ho pekne dviha, no aj tak je to stale bieda. Musis mat preto co najvyssie uhybanie, aby ta zasiahli co najmenej (ak si vojak, tak to bude lepsie a pocitis to trosku menej, hlavne ak budes mat bonus pre postavu). Takisto obrana nie excelujuca (nulova taktika), ale aj mas cingacgukovu, z nej mas cca 70, to je aspon nieco (ak si vojak s bonusom, tak o toto sa bat nemusis). Takisto si slaby proti odolavacom (hlavne reflexnym), kedze v strielani nemas toho vela, len to, co mas v zrucnosti. Snad som pomohol aspon troska, ak sa ti to nezda, pockaj si na niekoho lepsieho, co by ti este poradil.
 

DeletedUser6358

Hosť
Žiaden top duelant ti tu nenapíše, ako máš rozložiť body, lebo každý si to svoje najlepšie rozloženie väčšinou nechá pre seba.
Prečítaj si nejaké témy o dueloch, napríkland na wiki to máš celkom pekne rozpísané, alebo aj nejaké témy na fóre. Potom si to skús poskladať sám, o to väščiu radosť budeš mať potom, keď sa ti podarí vyhrať čo najviac duelov a dostať sa na špicu duelantského rebríčka. Možno to na prvý krát nebude celkom ono, no treba stále duelovať a pokúšať sa ho vylepšiť, tak, aby ti čo najviac vyhovoval.
Ak by si chcel napísať konkrétny build na strelné zbrane, tak tu nájdeš celkom slušný build, no najlepšie je naozaj vytvoriť si vlastný build, ktorý ti bude šitý na mieru.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ďakujem Páni, idem si popozerať všetky buildy / reskilly hráčov, popýtam sa hráčov a dám si to do kopy. Pokúsim sa niečo vymyslieť a ak sa mi podarí urobiť naozaj dobrý build, tak ho určite zverejním aby bola konkurencia.. :)

Ešte raz ďakujem. :howgh:
 

DeletedUser7159

Hosť
Každému hráčovi, ktorý ma žiada o radu ohľadom dobrého rozloženia bodov položím takúto otázku.

"Zober si, že zajtra urobia zmenu v duelovom systéme a zmenia počítanie odolnosti zo 100% primárneho odporu a 25% sekundárneho odporu na 100% primárneho a 50% sekundárneho odporu. Ako by si si rozložil atribúty?

95% hráčov by si rozložilo schopnosti podľa tzv. buildu klasického odolávača, pretože po tomto update by mali takýto hráči podstatnú výhodu.
No ja by som rozložil schopnosti tak, aby som ničil takýchto odolávačov. (buď vysoká sila úderu + húževnatosť alebo alternatíva vysoké strieľanie).


Zhrnutie je asi také, že dobrý build nenájdeš na nijakej webovej stránke ani v nápovede, záleží to hlavne od buildu ostatných hráčov, ktorých chceš duelovať a naopak.
 

DeletedUser

Hosť
Ano souhlasím s zipo007,že ten starý build z wiki "chladný vystupovač",není moc dobrý.
Po update 1.33 hraje většina skutečně dobrých/úspěšných duelantů trochu jinak.
99matus999 to,že jsi porazil někoho s o 30lvl vyšší duelovkou ještě nic moc neznamená,záleží koho a kolikrát se ti podařilo porazit skutečně dobrého duelanta.
V obraně je tento build téměř nepoužitelný.
Žádný 100% build na duelanta nyní neexistuje!
 

DeletedUser

Hosť
Treba hodiť duelovku a dať bodíky podľa toho, ako je topka, to je všetko, nič viac nemôžeš robiť.
 

DeletedUser

Hosť
tak 100ludí 100 chutí ale stymto tu bi som musel len duel,spánok,duel,spánok duel na mňa koma 2 dni zatýždeň 2x koma , očom toje" :p
 

DeletedUser

Hosť
viem že ten build v obrane je na prd.Preto si dám spať do hotela alebo veci lepšie na obranu.
 
Hore