Script na srdiečka - Valentín

DeletedUser1666

Hosť
Ahojte. Ten script jeden aj druhy mi funguje. Je to fakt dobra vec. Ale chcem sa opytať, neexistuje nejaký script na to aby som videl, kto z priateľov posiela srdiečka mne a kto nie?
Rád by som týmto vymenil neaktívnych priateľov za aktívnych. Ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj Marcus script už funguje ale mam cca 200 priatelov a po cca 50 to vkuse padne a naskočí vrátiť čas.

Mám otázky: nevieš prosim ťa buď praviť niečo také že by to trvalo dlhčie napr jedno srdce priatelovi by ten script poslal za 2 sekundy (popripade 3) možno by to vpohode poslalo všetkych 200 ked to nerobi tak rychlo

alebo aby sa posielanie dalo zrušiť kliknutim na Xko (lebo Xko zavre iba okno ale odosielanie srdc pokračuje a server aj tak padne)
 
Niečo sa mi podarilo urobiť. Script, ktorý po spustený pošle srdiečka 50 priateľom každých 60 sekúnd . Čiže 200 priateľov = 3 minúty. Zajtra to ešte vyskúšam ako to bude fungovať. :)

Mh2XrVI.png

waq7.png
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
parada si SUPER niečo taketo som myslel dám vedieť či pada alebo nie ;) mozno bude treba zniziť na 40 priatelov (lebo raz mi to padlo pri 42) a čakacia doba bohate stačí aj na 20 - 30 sekund (lebo keď posielam ručne a kliknem na jedno odoslanie každe 2-3 sekundy nepadne to vobec)
 

DeletedUser

Hosť
script som stiahol z druhej stranky ale si ho sem este asi nehodil...lebo poslalo 60 srdc a zase mi to cele padlo...
 

DeletedUser

Hosť
ďakujeme,tak teraz si ho už stiahnem aj ja))

PS: no ja neviem, ale mne od toho trochu zamŕza počítač...pomaly reaguje...uvidím, či je to tým..po odinštalovaní sa mi počítač umúdril..
teraz som vyskúšala posielanie srdiečok, poslalo 36 ľuďom a už sa so mnou osud zahrával a padol mi server...no mne to nefunguje...vrátim sa k ručnému,ale dík za pokus,markus
 
Naposledy upravené moderátorom:
ďakujeme,tak teraz si ho už stiahnem aj ja))

PS: no ja neviem, ale mne od toho trochu zamŕza počítač...pomaly reaguje...uvidím, či je to tým..po odinštalovaní sa mi počítač umúdril..
teraz som vyskúšala posielanie srdiečok, poslalo 36 ľuďom a už sa so mnou osud zahrával a padol mi server...no mne to nefunguje...vrátim sa k ručnému,ale dík za pokus,markus

Sem tam zamrzne hra aj mne, no neviem čím to je :(
Pokúsim sa to ešte opraviť. Ale script ti stačí aktivovať raz za deň keď posielaš srdiečka všetkým hráčom :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Marcus, pekná práca s tým scriptom. :) Škoda, že už zajtra končí valentínska akcia. :(
 
Hore