Časomiera bitky o pevnosť - rôzne dlhé sekundy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže nielen neska na boji som sa stretol s takou chybou že mi blbli sekundi - jedna trvala dlh%sie jedna kratšie . naštastie kolá začínal ako mali ale aj tak

a ešte že keď som v boji generál alebo kapitán tak na chate som takmer stále nováčikom. no dávať ľudom statusy môžem.

no ak to tu bolo tak sory.
 

DeletedUser

Hosť
Prvé uvedené je čiste grafická chyba spôsobená intervalom aktualizácie časomiery. Mala by sa aktualizovať každú sekundu, niekedy to však môžu ďalšie prebiehajúce procesy trochu rozhádzať a vyvedú časomieru z miery :)... No ak správne chápem, napríklad po slede nejakých ne-sekúnd by sa to malo znova dať do poriadku a maximálna odchýlka zobrazenia je tá jedna sekunda... Nezdá sa mi, že by to naozaj vyžadovalo opravu, nie je šanca, že by to akokoľvek ovplyvnilo hru samotnú.

Druhá nahlásená vec už raz nahlásená bola, konkrétne tu: http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=10757. To, že sa ti ju práve podarilo reprodukovať, znamená, že sa sama opraviť nestihla :-/. Ak ťa môžem poprosiť, skús tu chybu popísať tam, a to čo najpodrobnejšie...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore