Racoon City

DeletedUser

Hosť
Ahojte všetci, hľadám nejakých skúsených hráčov/hráčky do mesta Racoon City. Ak si skúsený hráč/hráčka :pif paf prihlás sa mi tu na fóre (Franck), prosím PM alebo v hre mám tam nick ako tu Franck. :--) Mesto je už populárne z SK2 a SK5.

racooncity.png
- Toto je logo mesta Racoon City.


Prosím Vás zo začiatku sa hláste iba stavbári :pánko, potom budeme brať aj ľudí zameraných na duely a boje o pevnosť :Lovec


Poloha mesta bude pravdepodobne tu: Blízko pri veľkej pevnosti.
| 1 | 2| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8| 9 |10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |A
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |B
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2812

Hosť
Ja by som išiel do mesta ktoré nieje známe z ostatných svetov kde sa utvorí nová partia. :ninja::ninja::ninja:


 

DeletedUser3241

Hosť
Zapis si aj mna ....pojdem duely takze si pockam ...ale nevadi .....napis tu zoznam

Gestern: za dva dni je tu z teba expert ....Franck je velmi dobry hrac
 

DeletedUser3258

Hosť
ja by som mal záujem vstúpiť pôjdem buď duely alebo pevnosť nevadí ak si počkám
 

DeletedUser

Hosť
pokiaľ budete v tej aliancci viacerých miest, čo organizuje icebear (ale myslím, že budete) tak sa hlásim.... pôjdem za vojaka, a budem sa snažiť, špecializovať sa na pevnosti
 

DeletedUser2812

Hosť
ja pôjdem do mesta kde hráči majú skúsenosti z bojov o pevnosti a neboja sa striedat v boji a dodržiavat taktiku. :Vojak Severu:Vojak Juhu:Kapitán Severu

 

DeletedUser2812

Hosť
Presne ako Patrik povedal, skúsenosti s bojmi máme a máme aj kvalitných vodcov :)

to jo ja sa v bojoch tiež dobre vyznám myslím že keď hráči spolupracujú viem to aj dobre uveliť a v mestách kde sa poznajú hráči z iných serverov by som sa asi k veleniu nedostal :Lovec
 

DeletedUser2812

Hosť
čo ty vieš každý mozog nad hranicu micha nám pomôže.

haha to jo každá puška sa ráta ešte sa ani nespustil svet a dokedy sa začnu stavať pevnosti uplynie vela času snáď sa mi podarí získať dobré miesto v rebríčku a niekto na novom svete mi zverí aj velenie bitky:indian:Pif paf:Lovec


 
Hore