Racoon City

DeletedUser

Hosť
haha to jo každá puška sa ráta ešte sa ani nespustil svet a dokedy sa začnu stavať pevnosti uplynie vela času snáď sa mi podarí získať dobré miesto v rebríčku a niekto na novom svete mi zverí aj velenie bitky:indian:Pif paf:Lovec



všetko je otvorené :)

Somebody: super :) dobre si si vybral
 

DeletedUser

Hosť
no to dúfam :)
a zas na 2. strane dúfam, že u nás nebudú všetci - bo potom nebudeme mať koho duelovať :D
 

DeletedUser

Hosť
:Na púšti to by bolo blbé musím to spomenúť failderovi aby si dal na to pozor. Dobrý postrech Somebody! :D
 

DeletedUser2812

Hosť
Adobereader: Ak sa chceš zapájať do bojov tak poď ku nám určite ich s nami zažiješ veľa :--) a sem tam si môžeš aj zaveliť :Lovec

etš uvidím mesto sa mi zakladať nechce zaberie to veľa času a starostí navyše a hned ako budu založene mesta tak sa budu príjmať len delnici a neskôr duelanti ktorí musia vela prispievať a ja budem mať pomalší začiatok tak neviem či ma vôvec niekto zo začiatku servera bude chcieť do mesta :--) ale s bojmi o pevnosti mám fakt dobre skusenosti aj s ich velenim stači pozriet cz6 vlastním:pánko tam mesto L6-Other Side sme na piatom mieste
 

DeletedUser

Hosť
jen charakter ale jinak sem se staveni moc nevenoval ale kazdopadne pujdu vsecko do staveni+sila na 100%
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja by som chcelk ist do vaseho mesta. budem pravdepodobne stavbar.
 

DeletedUser

Hosť
ozaj, inak momentálne sme najväčšie mesto Slovenskej Arizony :D (aspoň podľa zoznamu)
 

DeletedUser

Hosť
napis tu podorobne kdo bude mit jakou profesi dej treba stavbari xxx duelanti xxx a tak ze zacatku treba mit tak 5 stavbaru at mesto rychle roste
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj ja by som rád siel budem duelovat.:pif paf ak nebudete mat miesto nevadi ja si počkám..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no tak zatim to vypada slibne 4 stavbari to pujde rychle nahoru hlavne jak zacne svet tak okamzite vseci vpravo do sektoru kde ma stat mesto zacneme stavet
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte. Rád by som sa pridal do vášho mesta i ja :) budem vojak so zameraním na pevnosti alebo ináč povedané: Bojovník na štýl MrHaVka.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Franck, zapisuj si hráčov. :--) A Glov, ty si nejaký náborár nášho mesta, či ako?
 
Hore