Vtipy, vtipné obrázky a podobne

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
248b7fea.gif
 

DeletedUser5708

Hosť
Kto povedal, že to video som urobil ja? Každý má iný zmysel pre humor :)
 

DeletedUser

Hosť
ten pes je hrdina a dokazal nieco co by ostatni povazovali za nemozne., Tiez sa mi to najprv nepacilo, ale ked som si to pozrela druhy a treti krat, tak som sa schuti zasmiala. Nie ze by som sa posmievala tomu psovi (ten si zasluzi respekt) ale na tom ako vhodne tam tie laby a gesta niekto pridal :)
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, pochybujem, že sa postavil na dve labky sám od seba, ale ja v tom hrdinstvo nevidím, skôr utrpenie psa a pokazený život....v celku mi to video nevadí, lebo nebolo sem prezentované s cieľom hanobenia, ale ja mám veľmi rada zvieratá a pri tomto sa neviem rozhodnúť, či to pridanie tých končatín sa ráta ešte ako vtipné, či skôr úbohé...každopádne mňa to video nepobavilo, ale koľko ľudí , toľko chutí.....

PS: U mňa vedie zatiaľ video od Lintea, je to také milé, nevtieravé, i keď som si máloktoré prehrala a prezrela
 

DeletedUser

Hosť
o tom psovi som citala uz davno, myslim ze mal nejaku chorobu alebo nehodu (alebo sa tak narodil, uz si proste nepamatam...) a zo zaciatku ked sa snazil chodit normalne tak si suchal hrud. S pomocou ludi a s vytrvalostou sa naucil chodit len na zadnych, takze je to hrdinstvo, ze aj v takej zivotnej situacii, bez prednych koncatin sa vie normalne pohybovat, kam len chce. Inac by bol jeho zivot na nic. Takze ho to nenaucili len tak pre zabavu ako cirkusove zviera, bola to sikovnost a nevyhnutnost.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no neviem, ale v niektorých prípadoch je asi lepšia voľba samaritánstva, netrápiť zbytočne žiadneho božieho tvora, ale tvoj názor ti neberiem....len ja by som sa na toto nemohla pozerať....
 

DeletedUser

Hosť
ja sa na to pozerám z inej stránky, hodnotím kvalitu života a mieru utrpenia, kým sa naučil po dvoch chodiť...to video je milé, ale neukazuje celú pravdu, ako trpel, kým sa naučil chodiť, o čo všetko prichádza...je to len obraz vytrhnutý z filmu jeho života a aj na to je potrebný žalúdok, aby si dokázal zniesť utrpenie...nechcem sa o tom baviť, ja som stratila svojho, niekedy ti ani peniaze nedokážu zachrániť či vynahradiť to, čo tak veľmi ľúbiš...pa
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore