Script na srdiečka - Valentín

DeletedUser

Hosť
ahoj VŠETKÝM,

urcite vsetci pratele pridávate Ako o život následne Mate problém s tym, Komu Vypísať srdiečka poslali Komu nie. Z tohto dôvodu Vytvoril Dun (Pomocník člen tw-db tymu) Skript na jednoduchú filtráciu priateľov, ktorým momentálne mozete srdiečka Poslať.

Staci nainštalovať tento
http://userscripts.org/scripts/show/385064

rjwl.png


Po aktivaci tohoto srdíčka, vidíte jen přátele kterým srdíčka můžete poslat

(tento skript je schválen)
 

DeletedUser

Hosť
Alebo je tu este druha moznost, ktoru vytvoril tiez jeden chalan od nas z tw-db :) (Stefan)
Skopirujte si tento text:
Kód:
javascript:(function(){if(typeof Game.sesData.Hearts!=="undefined"){var e=[],t=Chat.Friendslist.getFriends(),n=Game.sesData.Hearts.friendsbar,r=WestUi.FriendsBar.friendsBarUi.friendsBar.eventActivations,i,s,o,u,a,f,l;for(s=0;s<t.length;s++){i=typeof r[t[s].playerId]!=="undefined"&&r[t[s].playerId].Hearts!=="undefined"?r[t[s].playerId].Hearts:0;e.push({n:t[s].pname,i:t[s].playerId,t:i})}e.sort(Sort.create("asc",function(e){return e.t}));i=$('<table align="center" border="1" cellpadding="2px" border="1">');for(s=0;s<e.length;s++){u=e[s].t+parseInt(n.cooldown,10)-(new ServerDate).getTime()/1e3;if(u>0){a=$("<td>("+u.formatDurationBuffWay()+")</td>")}else{a=$('<td><a href="#">'+n.label+"</a></td>").click(e[s].i,function(e){$(this).parent().remove();Ajax.remoteCall("friendsbar","event",{player_id:e.handleObj.data,event:"Hearts"},function(t){if(t.error)return MessageError(t.msg).show();MessageSuccess(t.msg).show();var n=e.handleObj.data;r[n]=r[n]||{};r[n].Hearts=t.activationTime})})}i.append($("<tr>)").append($("<td>"+e[s].n+"</td>"),a))}f=wman.open("heartsslist",null).setMiniTitle("Hearts").setTitle("Hearts");l=new west.gui.Scrollpane;l.appendContent(i);f.appendToContentPane(l.getMainDiv())}})()
(fixnute pre najnovsi update)
A nasledne ho ulozte ako zalozku:
ab88.png

X9pNYn7.png


Po kliknuti na novu zalozku sa vam otvori taketo nejake okno:
[SPOIL]
5zzy.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mne to ide a tiež mám chrome...ten prvý som si nainstalovala
 

DeletedUser

Hosť
prvy ide aj mne ale druhy ked kliknem na zalozku nic sa nestane
 

DeletedUser

Hosť
su to tie iste scripty,preboha..načo sú ti dve?
jedna sa pridáva tak,druhá hentak..obe sú na to isté...tak čítaj poriadne,sím ťa
 

DeletedUser

Hosť
Tak si to zle skopiroval korom :) resp. nemas otvorenu tu listu priatelov, ta musi byt otvorena aby to script vedel precitat.
Berrynka, nie su take iste...pri tom druhom vidis vsetkych priatelov pekne vedla seba, nemusis sa preklikavat po piatich a poslatie je jednych klikom. Nie je taky pekny ale je rychlejsi. No oba su super, bez nich by sa to nedalo vydrzat :)
 

DeletedUser

Hosť
oki nevedel som ze priatelov musim mat otvorenych diky :) a bery niesu take iste tam 2mi klikmi tu jednym odoslem
 

DeletedUser

Hosť
laki, u mna je to jedno, lebo ak si všetkým sto neodoslal v tu istu hodinu,tak to mám jedno..ja to mám roztrusene,takže ani druhým scriptom by som to naraz neodoslala)))
 

DeletedUser3724

Hosť
su to tie iste scripty,preboha..načo sú ti dve?
jedna sa pridáva tak,druhá hentak..obe sú na to isté...tak čítaj poriadne,sím ťa


oba su dobre .. ale nie uplne tie iste v tom druhom ti otvori zoznam ludi v novom okne a vies posielat zaradom nemusis klikat na kazdeho pritela ... je to podstatne rychlejsie
 

DeletedUser6997

Hosť
Super skript Laky a vdaka aj tomu chalanovi co to vymyslel. Este by sa hodila pomocka, ktorou by som si skontroloval kto mi srdiecka posiela a kto nie. Aby som takich parazitov mohol v mojom zozname priatelov zrusit.
 

DeletedUser3724

Hosť
Automatický script na posielanie sŕdc:

http://tw-calc.net/script/TW-Calc_Hearts.user.js

wcbge3T.png


Autor: Ja

odoslalo mi to teraz 15 ludom .. medzi tym naskocili dalsi 2 ked dam poslat pise ze tam niesu pritelia ktorym mozem poslat... potom naskocil dalsi a jemu poslal ale stele ty 2 ostali .. inak super skvela pomocka hlavne pre tych ktorym sa nechce oplacat naspet:)

Edit: pribudol mi novy priatel a tiez mu to nechce poslat .. pise to ze tam nieje ziadny ktoremu by to poslalo.... necham nazbierat aspon 20 a potom skusim
 
Naposledy upravené moderátorom:
odoslalo mi to teraz 15 ludom .. medzi tym naskocili dalsi 2 ked dam poslat pise ze tam niesu pritelia ktorym mozem poslat... potom naskocil dalsi a jemu poslal ale stele ty 2 ostali .. inak super skvela pomocka hlavne pre tych ktorym sa nechce oplacat naspet:)

Edit: pribudol mi novy priatel a tiez mu to nechce poslat .. pise to ze tam nieje ziadny ktoremu by to poslalo.... necham nazbierat aspon 20 a potom skusim

Bola tam menšia chyba, neodosielalo to novým priateľom. Už je to opravené, stiahni si to znovu :)
 
Hore