Script na srdiečka - Valentín

DeletedUser

Hosť
script je fakt uzitocny ,ale ked posielam nad 60 srdiecok tak padne server a neda sa 5min nic robit...
 

DeletedUser2672

Hosť
Alebo je tu este druha moznost, ktoru vytvoril tiez jeden chalan od nas z tw-db :) (Stefan)
nefunguje po najnovšom update 2.08.4.

Môj pokus o fix:
Kód:
javascript:(function(){if(typeof Game.sesData.Hearts!=="undefined"){var e=[],t=Chat.Friendslist.getFriends(),n=Game.sesData.Hearts.friendsbar,r=WestUi.FriendsBar.friendsBarUi.friendsBar.eventActivations,i,s,o,u,a,f,l;for(s=0;s<t.length;s++){i=(typeof r[t[s].playerId]!=="undefined")?r[t[s].playerId].Hearts:0;e.push({n:t[s].pname,i:t[s].playerId,t:i})}e.sort(Sort.create("asc",function(e){return e.t}));i=$('<table align="center" border="1" cellpadding="2px" border="1">');for(s=0;s<e.length;s++){u=e[s].t+parseInt(n.cooldown,10)-(new ServerDate).getTime()/1e3;if(u>0){a=$("<td>("+u.formatDurationBuffWay()+")</td>")}else{a=$('<td><a href="#">'+n.label+"</a></td>").click(e[s].i,function(e){$(this).parent().remove();Ajax.remoteCall("friendsbar","event",{player_id:e.handleObj.data,event:"Hearts"},function(t){if(t.error)return MessageError(t.msg).show();MessageSuccess(t.msg).show();if(typeof r[e.handleObj.data]!=="undefined"){r[e.handleObj.data].Hearts=t.activationTime}else{r[e.handleObj.data]={Hearts:t.activationTime}}})})}i.append($("<tr>)").append($("<td>"+e[s].n+"</td>"),a))}f=wman.open("heartsslist",null).setMiniTitle("Hearts").setTitle("Hearts");l=new west.gui.Scrollpane;l.appendContent(i);f.appendToContentPane(l.getMainDiv())}})()
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3724

Hosť
script je fakt uzitocny ,ale ked posielam nad 60 srdiecok tak padne server a neda sa 5min nic robit...


tak ale tym nespravy on nic ze to nezvladne server .. aj ked klikas na remeslo rychl opadne to ... ja os mto robi lstylom ze ked to poslalo par ludom rychlo osm to male okienko zavrel a skusil znovy a mal som pocit ze to ide ok

po dnesnom restarte nefunguje autopmaticky a ani zalozkovy script

ten co zobrazuje pritelov dole v liste ide ok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
Marcus, ale to že vytaží server aj to si nejako ošetril?
Lebo ja som si tvoj script dal dnes, mám niečo cez 100 priateľov a v 3/4 mi vyhodí tú tabuľku, keď je server v prdeli.
 

DeletedUser

Hosť
nefunguje ani záložka ani marcusov script? čo stym je? nechce sa mi klikat
 

DeletedUser

Hosť
Pocuj a odkial lebo aj som vymazal stary a dal novy z tw-calc stranky a po stlaceni srdca send to all friends v liste priatelov sa nic nestane...
 

DeletedUser3724

Hosť
no vsak stadeto len si ho nanovo stiahni tu ho najdes na prvej alebo druhej strane
 
Hore