Údolie Mustangov

DeletedUser3950

Hosť
Ahojte!

Mám pre Vás ponuku. Na novom svete 6 sa chystám založiť mesto, bude mať názov Údolie Mustangov. Preto Vám už vopred ponúkam miesto v tomto meste, uvidíte, že sa tam nebudete nudiť. Ale pozor, táto ponuka je len pre aktívnych hráčov, podmienkou bude nekupovať si zlaté nugety. Brať sa bude samozrejme už od prvej úrovne, no neskôr sa to bude riediť, budú tam isté podmienky. Ale nebojte sa, aj napriek tomu uvidíte, že sa Vám u nás bude páčiť. Mám už aj vybrané logo, bude vyzerať takto:

[SPOIL]
udoliemustangov.png

[/SPOIL]

Takisto sa už pracuje na webovej stránke. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli zabezpečiť pozvánku napíšte sem do tejto témy, PM na fóre alebo ma kontaktujte telegramom v hre, najlepšie na svete 4 ale účet mám na každom, volám sa tam xxxHannibalxxx. Do telegramu mi napíšte vaše skúsenosti s hrou( ak máte účet aj na inom než slovenskom weste tak všetky info, na slovenskom si viem pozrieť) a aj akú triedu si vyberiete. Tak neváhajte a pridajte sa

Pozor, vabral som už aj miesto, kde budeme postavení:
PHP:
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0
A | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
B | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
C | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
D | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X
Čiže pravý dolný roh, niekde nad pevnosťou(veľkou)

Momentálny zoznam hráčov:


keltas0000-Ešte nezistené
25angel-Ešte nezistené
davideno-Ešte nezistené
dobivatel0123-Ešte nezistené
Gestern-Ešte nezistené
starbuck-Ešte nezistené
foier-Ešte nezistené
adamant-Ešte nie je zistené
Ste zatiaľ podľa poradia ako Vás beriem ale ak bude niekto stavbár má prednosť, aby mi pomohol s výstavbou obydlia.

Ak mám pri Vás ešte nezistené poprosím Vás napíšte mi buď PM tu alebo telegram na niektorom svete!
A týmto prosím Peteeho alebo aj iného moderátora, či by mi nemohol tému premazať a nechať iba tento prvý príspevok, za ochoru ďakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3928

Hosť
Prečo niesom na zozname? :( ved som ti písal že meno : Double R a budem vojak
 

DeletedUser3950

Hosť
Ahoj, prepáč, niekde si mi musel vykĺznuť, okamžite si ťa píšem, neboj neodmietol som Ťa
 

DeletedUser

Hosť
kde bude město ať se tam můžem postupně schromaždovat
 
Hore