Úloha:LeMat-Revolver

Páči sa vám návrh na LeMat?

  • Áno

    Hlasy: 3 10,7%
  • Nie

    Hlasy: 18 64,3%
  • Dopracovať :)

    Hlasy: 7 25,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    28
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Úlohy,sety a zbrane sa neposielajú ďalej. Tak že si myslím že, táto téma nemá žiadny význam a je tu iba ako tzv. "spamovisko". Navrhujem moderátorom tému zmazať.

Ja som dostal za vytvorenie podobnej témy na novú zbraň a úlohu červenú kartu. Tak by som navrhoval ako ďalšie potrestať aj tohto užívateľa.

Ďakujem za pochopenie.
 

DeletedUser

Hosť
Len tak pre Info niektorý s vás to ani nepochopili o čo vlastné kráčam ;) Takže prv sa naučte čítať :)
 

DeletedUser

Hosť
Len tak pre Info niektorý s vás to ani nepochopili o čo vlastné kráčam ;) Takže prv sa naučte čítať :)

teba by mal prevetrat nejaky ucitel zo SJ :D

"LoL R1sho ako by si už len ti nevedel zniesť kritiku " lol? o com to teraz tocis? si na praskoch alebo co? :D
 

DeletedUser4623

Hosť
LoL Rebríček to je naozaj veľa ;)

a teraz ma počúvaj ty trápny frajer! Neznášam takích típkov ako si ty, ktorý si sem len tak príde znevažujú prácu ostatním. A čo je najdôležitejšie: Nevedia čo ostatní už navrhovali a napr to neprešlo ale bol ten nápad super. Bolo tu takích viacero. A čo je hlavné títo frajery sa robia a navážajú sa do legiend fóra a keď im dáte že sa vám ich nápad nepáči tak vám dajú negatívnu reputáciu. :odJackNoface::odJackNoface::odJackNoface: A dajte už lock
 

DeletedUser

Hosť
a teraz ma počúvaj ty trápny frajer! Neznášam takích típkov ako si ty, ktorý si sem len tak príde znevažujú prácu ostatním. A čo je najdôležitejšie: Nevedia čo ostatní už navrhovali a napr to neprešlo ale bol ten nápad super. Bolo tu takích viacero. A čo je hlavné títo frajery sa robia a navážajú sa do legiend fóra a keď im dáte že sa vám ich nápad nepáči tak vám dajú negatívnu reputáciu. :odJackNoface::odJackNoface::odJackNoface: A dajte už lock

Presne! :grrr::grrr::odJackNoface::odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
lemat revolver pokial viem je hybridna zbran je to velmi dobra zbran ked uz tak tak by som ju dal na level okolo 75 ale inak som za teraz uz pozna kazdy hentie zbrane nech sa the west aspon trochu vinovi aj ked pochybujem ze toto prejde ale hodila by sa tam hentaka zbran :D :D :D
 

DeletedUser6501

Hosť
omg chlapec dal navrh hoci je jasne ze neprejde ale zase nemusite sa hned do neho pustat proste ak sa vam nepaci nepiste sem tema sa zamkne a hotovo :)
 

DeletedUser

Hosť
:--)
Keď ste taký múdry tak vy niečo navrhnite... však Simon skús niečo navrhnúť :)
Komentovať je ľahké ale niečo vytvoriť je už tažké že? A už Držte pusy ;)

No neviem ale mne tento navrh nepripada ze by si s nim dal neak extra pracu. Taketo (a este lepsie) narhy sa vytvarali v sekci napady na nove predmety.

Takze neviem co sa tu rozculujes :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Ježiši vy ste taký Vy....ní

Drž zobák! :grrr::grrr::p:p:odJackNoface::odJackNoface:


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
:--)

No neviem ale mne tento navrh nepripada ze by si s nim dal neak extra pracu. Taketo (a este lepsie) narhy sa vytvarali v sekci napady na nove predmety.

Takze neviem co sa tu rozculujes :odJackNoface:

Pravda! ;)! ;)!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore