Úlohy

DeletedUser10736

Hosť
Ahojte riešim úlohu Ťažká práca (Vykop si hrob) a úlohu som už splnil, v sledovači úloh ju už mám označenú ako slpnenú, ale keď na ňu kliknem v okne s Henrim Walkerom nikde nemám tlačidlo splniť úlohu.

Dnes som zasa bol pekne o 19:00 online, aby som spnil úlohu Maličkosti (Zachovalý lístok), dal som si spevník a žiadnu novú úlohu pri ktorej by som dostal Kúsok lístku 3. časť som nedostal.

pls neviete mi poradiť, či ja niečo robím zle alebo je to nejaký bug?

som lvl 58
 

DeletedUser5014

Hosť
Vykop si hrob musíš si dát zase do equipu rýl a měl by se ti objevit v salone, ohledně toho třetího lístku,musíš questy Tri rieky a Sabotáž odevzdat u Waupeho
 

DeletedUser10736

Hosť
vďaka, dal som si rýľ a už som vyriešil

dá sa nejako zistiť či som splnil tie úlohy Tri rieky a Sabotáž? lebo ja si to už fakt nepamätám.
 

DeletedUser5014

Hosť
dej si knihu úloh a je tam záložka dokončené,tam se podívej jak si to udělal
 

DeletedUser10736

Hosť
Tak pozeral som to:

Tri rieky mám nakomplet dokončené.

Sabotáž tam nemám medzi dokončenými, takže ju nemám splnenú. Ale nechápem však to je úloha pre 30lv, prečo mi ju teda neponúka, však som pozeral iné požiadavky tam nie sú.

vďaka
 

DeletedUser10736

Hosť
naimportoval som dáta a zistil som, že som tú úlohu už splnil, len vyzerá, že som si z tých 2 možností vybral Tučnú korisť.Neviem či je teda toto problém.
 

DeletedUser5014

Hosť
jestli jsi si vybral možnost Tučná korist tak už můžeš získat lístek č.3 z truhly nebo koupit na trhu
 

DeletedUser10736

Hosť
ach jaj keby som vedel tak si nevyberiem túto možnosť, to teda ale dobre nefér teraz pre mňa, to asi ťažko získam nájdem :odJackNoface:
 
Hore