úloha-Nôž pre dobrých lovcov

Páčia sa vám úlohy?

  • áno

    Hlasy: 8 38,1%
  • moc nie,ale ujdu

    Hlasy: 8 38,1%
  • nie

    Hlasy: 5 23,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    21
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
úroveň:25
Nôž pre dobrých lovcov(Moriak)
Sherif:Vary sa len nenudíš PLAYER NAME.Mám preteba jednu úlohu,ako získať krásny nôž...no...no,ale by si si mal odo mňa aj zaslúžiť.Najprv sa predveť či vieš chytiť aspoň moriaka!Bež a ukáž že si statočný!!!
Cieľ:Lov moriaky 10 hodín.
Potrebuješ:Lov moriakov (20 hod.)
Sherif:No vidíš!Si dosť statočný!Takže si zaslúžiš nôž ktorí...no neni tak dokonalý ale môžem ťa ubezpečiť že keť budeš lepší,tak ti aj poviem ako ho vylepšiť.
Odmena:Zhrdzavený lovecký nôž

úroveň:25
Nôž pre dobrých lovcov(Oprava noža)
Sherif:Tak ty si fakt netrpezlivý stým nožom!Viem ozdobovať a brúsiť nože.Brúsku mám ale keť chceš mať pozlátený nôž,tak my dones 10 zlata.Cestou mi chyť moriaka!
Cieľ:prines sherifovy 10 mačacieho zlata a ulov moriaka a daj mu zhrdzavený lovecký nôž.
Potrebuješ:10 Mačacie zlato,1 Moriak.
Sherif:Kým si zháňal zlato som ti obrúsil nôž a urobil škáročky kam prilepím drahokami.A je hotoví lovecký nôž!
Odmena:Lovecký nôž
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hrozna hlupost.pochybujem,ze bi tu ulohu niekto aj robil ked odmena je taka uboha a poziadavky su velmi prehnane.
 

DeletedUser

Hosť
Je tam viac prehnanych uloh...ja osobne by som ju bral:). Vlastne hram len kvoli plneniu uloh. A uloh je s pribudajucou urovnou stale menej a menej.....nieco by sa zislo:)
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím. Ale jedna vec. Na splnenie druhej úlohy by si mu mal dať aj ten zhrdzavený.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore