Pokec Čas žatvy 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
banner_event_harvest_1598x98.png


Tuto nám môžete napísať vaše komentáre k novej hernej udalosti Čas žatvy 2020

Vaša spätná väzba je vždy vítaná!
 

DeletedUser7444

Hosť
Taká poznámka: od 27. augusta sa budú dať kúpiť minuloročné klasy, ktoré sú potrebné na splnenie minuloročnej série úloh. Lenže tam je treba dokopy 17 (alebo 13 ak nemiznú z inv) úlohových predmetov z tých klasov.. a ak je priemerná šanca že mi padne z klasu quest predmet povedzme 5%, tak ich budem musieť nakúpiť celkom hromadu... Príde mi to trošku nedomyslené, že budem musieť minúť stovky UPD (alebo nugov?), ak si chcem splniť úlohu. :)
 
Aj keď je v oznámení uvedené, že je celkovo možné získať 30 mincí z denných úloh, neviem akým spôsobom to je možné stihnúť za 19 dní, keď minimálne dnes je dostupná len 1 úloha.
 

DeletedUser7444

Hosť
Víťazstvo v dueli "jedným výstrelom": 0/1
Toto by bola pekná úloha, ak by na ňu nebolo 24h. :D
Málo je takých šťastlivcov a ostrostrelcov, že sa im to podarí bez toho, aby sa s niekým vopred dohodli. A ak sa dnes s niekým takto dohodnú, tak ten chudák niekto sa tým pripraví o možnosť získať 3 mince, čiže aj o šancu skompletizovať celý set zbraní a získať tak úspech. :x
 
holt 20 mincí na pušku a 1 duelovku bude musieť stačiť :D dúfam, že toto nie je jediná úloha, ktorá dáva viacej mincí :D
 
táto úloha mi príde ako dosť veľký podraz pretože mať 24 hodín na splnenie takejto úlohy ako víťazstvo v dueli jedným výstrelom je dosť ťažká úloha aj keď to nieje obmedzené na 24 hodín ... a aj keby sa všetky the west hviezdy zoskupia tak maximálne 50% ľudí na celom svete by dostalo tú odmenu (kvôli KO časovaču) ... Denné úlohy by nemali byť takéto ťažké, priam nemožné na dokončenie ... Mali by odmeniť hráčov ktorí každý deň túto hru zapnú a spravia čo treba. Mrzí ma to ale tento event zatial vyzerá byť ako jeden z určite tých lepších ale táto úloha je proste ...
 
Tiež sa mi nepáči že dali takúto úlohu. Dohodnúť sa človek nemôže lebo dostane ban a pri počte hráčov na jednotlivých svetov nemáš poriadne koho ani vyzvať na duel nehovoriac ešte o hráčoch s veľmi vysokou duelovou úrovňou ktorý majú možno tak 1, 2 hráčov na duel aj to nie vždy.
 

Deleted User - 4

Hosť
Stačilo by aby boli denne na výber 2 úlohy, jedna na duel proti hráčom ako napríklad zatykače, KO, alebo neviem čo a jedna by bola proti npc, či už na zisk istého počtu skúsenosti, dolárov, alebo dať do bezvedomia.

Tak by som si to predstavoval aj ja, dať aj alternatívne možnosti, ako dokončiť úlohy. Tvorcovia hry sa ale rozhodli takto, z dôvodu, že sa jedná v podstate o súpravu, ktorá by mala byť v predajnej akcii, tomu zodpovedá aj náročnosť.

Tu som pridal zopár odpovedí na časté otázky, ktoré možno môžete mať ohľadom Času žatvy: Časté otázky
 

DeletedUser7444

Hosť
Hm, voľakedy sa mi veľmi nepáčilo a kritizoval som to, že niektoré predmety môže získať hráč iba za nugy..
Ale keď vidím ako Inno chápe možnosť získať niečo aj "aktívnou hrou", a nie len cez nugetky, tak to by som bol asi radšej, keby sa držali toho starého prístupu. :D
 
Hore