Česko-Slovenský server

Súhlasite s pustením prvého Česko-Slovenského svetu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    69
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Som zato aby sa otvoril prvy Cesko-Slovensky svet.
Uz len preto lebo serveri dost upadaju a pridalo by to do hry vela novych hracov a zvetcsil by sa zaujem o hru.
Ak to schvalite zarucite tym kvalitu hrania a pocet hracov.
A ak to chvalite tak by ste nato mali na kazdom svete Slovenskom aj Ceskom upozornit pri prihlaseni hraca.

Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
moc kukas talentove sutaze v telke pre mna dost zbytocne ale som zvedavy co na to hovoria ostatny
 

DeletedUser

Hosť
moc kukas talentove sutaze v telke pre mna dost zbytocne ale som zvedavy co na to hovoria ostatny

co stym maju talentove sutaze?? ide oto aby bolo viac hracov na serveri a vetcsie boje o pevnosti neviem v ako meste si ty ale ja som v jednom z najvetcsich a uz pomaly neni proti komu bojovat!! a takto by bolo ovela viac hracov aktivnich v hrania a castejsie boje vsade po mape aj niekolko za den!!
 

DeletedUser3753

Hosť
bolo by to lepšie, aj tak veľa Slovákov hrá na českých serveroch, ale pochybujem, že to niekedy dajú...:ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Red bull 2 staci neviem nemam moc rad ked sa ceskospaja so slovenskom
 

DeletedUser

Hosť
S tímto návrhem by museli souhlasit obě strany, jak česká tak slovenská.
Navíc jak si představuješ překlad? :D
 

DeletedUser

Hosť
bolo by to lepšie, aj tak veľa Slovákov hrá na českých serveroch, ale pochybujem, že to niekedy dajú...:ehmehm:

ide o to co chcu hraci ked uvidia vela hlasov na ano tak to dokazeme presadit len treba vetciu podporu urcite by to bolo pre hru velke +
 

DeletedUser

Hosť
S tímto návrhem by museli souhlasit obě strany, jak česká tak slovenská.
Navíc jak si představuješ překlad? :D

preklad by bol jednoduchy dajme tomu ze pri logine odfajknes sk alebo cz a uz by sa to nastavilo same to je len text to sa da jednoducho spravit to je to najmenej
 

DeletedUser3241

Hosť
ako uz bolo povedane veeela sk hracov hra na cz serveroch aby nemali multiucty (napr. Ja a pato95).......podla mna je to blbost
 

DeletedUser

Hosť
ja by som bol radsej keby sme sa spojili z madarmi... ale k teme dal som ano ale to neni len tak .... musi sa vsetko prekladat si neviem kdo nerozumi cesky alebo naopak a podobne lebo ked to hra nejake 9 rocne decko ktore nerozumie poriadne cesky alebo slovensky tak nevim no..
 

DeletedUser

Hosť
moze byt

nechapem co sa vam nepaci je to len plus kto nechce nech hra a kto nechce tak nech nepinda
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore