Česko-Slovenský server

Súhlasite s pustením prvého Česko-Slovenského svetu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    69
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobré pripomienky Kenne ale ja aj tak nechápem aký by to malo rozdiel.. veď už niektoré české servery sú ako česko slovenské veľké množstvo Slovákov je na českých serveroch ... ale je to dosť na zamyslenie že čo by to prinieslo.. či by to malo úspech a prišli by aj Česi aj Slováci a či by to nebolo z prívalu preťažené .... ja sa v tom moc nevyznám.. ale ako nápad to neni zlé a rozpútalo to peknú debatu ... takže tak 50 na 50 .. rozhodnúť či je to dobrý návrh alebo zlý by podla mňa mohli rozhodnúť len z vedenia hry ... ale keďže Linteo to odsúdil tak zrejme by urobili aj iný...
 

Deleted User - 4

Hosť
Najprv sa na kritizovalo otvorenie nového sveta 5, kde pár hráčov napísalo, že prečo nový svet, načo to je, že aký je to nezmysel.

Teraz zase nápad, že aby sa spustil dokonca úplne nový spoločný česko a slovenský server, pričom obidve krajiny už majú kopec svojich vlastných svetoch, kde na oboch hrávajú bez problémov aj Češi a Slováci.

Ja som vám už napísal, že my to neplánujeme, nechápem odkiaľ prichádzajú tie doporučenia, aby sme si niečo premysleli a nezahadzovali nápad bez prečítania, od užívateľa fóra, čo nápad ani nenavrhol.
 

DeletedUser

Hosť
Presne súhlasím tak by sme mali túto debatu asi pokladať za uzavretú
 

DeletedUser

Hosť
Prepáčte, ja som omylom zaškrtol áno miesto nie. Podľa mňa je to zbytočné, všetko bolo vlastne povedané, čo aj ja pokladám za negatívne... Súhlasím tiež s kolegom nado mnou, že by sa to malo zamknúť. Linteo to tiež zamietol, a ak chceme mať špeciálny cz+sk server, musia sa dohodnúť na tom obe strany. Myslím, že Linteo to povedal dosť jasne, nič také sa neplánuje.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore