Čierna listina

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Na podnet hráča Archimedes som sa rozhodol vytvoriť pre svet 4 čiernu listinu ľudí, ktorí nezaplatili obchodný poplatok pri nákupe, poprípade sa inak previnili.

Píšte sem ich nicky a prehrešky, aby ste na nich upozornili ostatných :)

\\ziadne flamy! ak sa chcete hadat, tak cez PM @konyk87

\\sorry konyk, na to som zabudol :happy1: vďaka :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Saguar - nezaplatil za nákup, nechcel odísť z mesta ani po vyzvaniach,(tohto hráča by ste na nákup nemali púšťať)
 

DeletedUser421

Hosť
ešte by som pridal, že dueluje spojencov !! a to tiež hráč: lakem-P

Seipy je ďalší hráč, ktorý pri nákupe útočí na spojencov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2498

Hosť
SarahNL
Džidži*
Moat
Windstorm
*Gargamel*
figo588
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3357

Hosť
ešte by som pridal, že dueluje spojencov !! a to tiež hráč: lakem-P

Seipy je ďalší hráč, ktorý pri nákupe útočí na spojencov

jj. můžu potvrdit, že hráč lakem-P je třeba krajně nevychovanej vůči dělníkům s nišším vevelem, ale to se mu jednou vrátí. Já mám čas i trpělivost.:howgh:
 

DeletedUser421

Hosť
hráč h4v4n4 ide do mesta len kvôli tomu, aby si duelmi získal skúsenosti a potom odíde z mesta a ešte si aj vymýšla, že spojenci prví žačali, pritom to nie je pravda
 

DeletedUser

Hosť
wiktor51
príde k vám, a z mestskej kasy vám bude stavať budovy a nič pri tom nevystavá !!!
 

DeletedUser

Hosť
power-man - po nákupe nechcel odísť z mesta a dueloval spojencov !!!!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hráč h4v4n4 ide do mesta len kvôli tomu, aby si duelmi získal skúsenosti a potom odíde z mesta a ešte si aj vymýšla, že spojenci prví žačali, pritom to nie je pravda

škrtám se ze seznamu
oni chtěli abych šel do městra tak sem si zadueloval nevěděl jsem žě to jsou spojenci
 

DeletedUser421

Hosť
škrtám se ze seznamu
oni chtěli abych šel do městra tak sem si zadueloval nevěděl jsem žě to jsou spojenci

Akože a koho to trápi, že ty si nevedel, že sú spojenci, ak si v meste, takmusíš rešpektovať jeho spojencov a nie ešte si vymýšľať, že na teba oni prví duelovali !

A čo keď sme ťa my chceli do mesta? Na tom vôbec nezáleží.

vercetti dueluje pri nákupe spojencov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hráč h4v4n4 ide do mesta len kvôli tomu, aby si duelmi získal skúsenosti a potom odíde z mesta a ešte si aj vymýšla, že spojenci prví žačali, pritom to nie je pravda

Toto je prehresok?To je skor na pochvalu aky je to aktivny hrac a chce si zaduelovat.

škrtám se ze seznamu
oni chtěli abych šel do městra tak sem si zadueloval nevěděl jsem žě to jsou spojenci
A dokonca je slusny, kedze ti sem napisal vysvetlenie, len ty sa nevies cez to preniest a hladas na nom nieco zle.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser421

Hosť
ale Urgo, ked mi spojenci napisali,ze preco na nich duelujeme, tak som to isiel s nim riesit a on si vymyslel,ze nasi spojenci ho prvy zacali napadat a ked som chcle dokaz, tak uz neodpisal, poslal mi dokaz, ten co ho mal akoze napadnut, ze ho nenapadol, takze fajn, zmenim to:

AK CHCETE ČLENA, KTORÝ NEPOZERÁ NA TO, KTO JE SPOJENEC A DUELUJE ICH, TAK POZVITE HRÁČA H4V4N4, on ej inak ochotný duelovať a je aktívny, tak prečo nie, ešte si aj nakúpi zdarma. Samé výhody to má.

lepšie?

Dopĺňam text z telegramu:
h4v4n4 17.1.2010 v 14:39 hodín
Thony vyhral duel, získal 28 bodov skúseností a dostane od h4v4n4 $ 10
Luqe 17.1.2010 v 14:35 hodín
aha, tak fajn a kto n ateba utocil? treba len napisat
h4v4n4 17.1.2010 v 14:18 hodín
oni na me utocili prvni tak jsem jim to vratil.Odesel jsem protoze si potrebuju nasetrit na burinku

Ešte si aj vymyslí záver z duelu, že nan ho oni útočili.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore