Čo ste dostali z truhlice?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
včera som kúpil 5 okovaných : precízna flinta, drahé indiánske nohavice, drahé džínsy, návod: výroba zlatých hracích hodiniek, granmotova brokovnica

a jednu tú za 500 dlhopisov: Drahé kožené nohavice

keď som to dootváral skoro som rozmlátil pc :(
 

DeletedUser

Hosť
Krása 1000 nuggetov v lalala a všetky veci su ti na nič :D môžeš predat obchodnikovi. To sao platí. :D
 

DeletedUser

Hosť
no krása 20 eur v lalala. Len tak :d Ja som povedal asi pred dvoma miesiacmi ked som otvoril 3x premiovku že nikdy viac :d
 

DeletedUser

Hosť
dnes pokračovanie
ocelovky:
drahé tepláky, drahé vojenské nohavice, drahe topánky a drahy kabat ....


ďakujem ti bože za takéto šťastie
 

DeletedUser

Hosť
ma d**ne oceľovka a precízna zadovka :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr
 

DeletedUser7779

Hosť
ma d**ne oceľovka a precízna zadovka :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr

Noa, veď dostať precíznu zadovku v oceľovej truhlici je dobre, veď zadovka je skoro najlepšia puška na boje.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja tam mat preciznu zadovku sa obesim na tramoch pri tazbe uhlia :D
 

DeletedUser

Hosť
makal som na kočovnom kôli nej mesiac a prezízna zadovka :grrr::grrr: ale mám aspoň všetky zadovky :D jedno pozitívum :--)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore