Čo ste získali z tomboly?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Pochváľte sa :)

PS: Ja som dostal vianočnú štólu a sladké drievko :)
 

DeletedUser3733

Hosť
Za 820 nugetov (lebo som nevedel, že ak nedám 20 dlhopisov štartovné, tak sa to pripočíta navyše k nugettom) mi zo žltej krabice padla mimoriadna obálka, tak som v UP SHOPE kúpil 5 okovaných truhlíc a z tých mi padol Huckleberyho prak, Bowieho nôž, výroba konského postroja (predávam ak má niekto záujem), džínsy P.F.G. a vojenské G.C.
Takže za 800 nugetov mám dvojo dobrých gatí, aj keď mohla padnúť nejaká súprava.

Najväčšie sklamanie, je však to, že za dlhopisi sa dá hrať len o tú bežnú truhlicu, na ostatné už treba nugetty a dlhopisi sa dajú použiť len na spomínané štartovné.
Čo zatiaľ hráči otvorili (za tú hodinu) tak padla maximálne zelená krabica (bez použitia nugettov), na SK1 má TOP hráč 152 kôl :D celkom brutál (minimálne 3020 dlhopisov alebo kombinácia s nugetmi)
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
8tYlw.png
[/SPOIL]

Niečo z darčeku, niečo samostatne.
 

DeletedUser

Hosť
Znova sa musím vyplakať , že je to brutus to zvýhodňovanie hráčov s nuggetmi (ako sa poznám, ak by som dnes našiel v tombole napr. premiovú truhlicu, tak to by som hovoril, že je to skvelá vec :D ) no dnes som našiel 1 ovos a 1 čokoládovú sušienku.

/E/: Skutočne je mi nasmiech z tých hráčov, ktorý majú už celú súpravu...
/E2/: Pre všetkých haterov s reputáciou, samozrejme, každý večer tu cca. od 20:00 do 21:20 nie som lebo plačem do vankúša že nemám nuggety! A od závisti ma ide roztrhnúť!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
Truhlica s nezvyčajným predmetom:

Drevené truhlica - zelený opasok s cvokmi.
Truhlica obitá železom - čierne plátené topánky. :D
Klobúk Alanna Quatermaina.
 

DeletedUser

Hosť
takže ja ovos :D

na ari má prvý len 35 kôl, idem popozerať, či už má niekto z top súpravu na sebe :D
 

DeletedUser

Hosť
ja mám sladké drievko a perníček...."paráda" :D ...

a keď som chcel použiť tie zbytky nuggetov čo mi plesnivejú už pol roka tak mi vyskočilo toto
21ea8085140743d4adae30d.png

ani hra už nechce aby som ich používal, rozkaz :D
 

DeletedUser

Hosť
Čingačgukov talizman ten ma potešil :)
a 2x salónka, ktoré su mi nanič a predať sa nedajú :(
 

DeletedUser4451

Hosť
Sladké drievko a na druhom svete 1 deň prémia vyšší príjem.. dostal už niekto niečo z vyššej kategórie bez toho aby míňal nuggety na vypnutie slabších kategórií?
 

DeletedUser

Hosť
ja som na cz dostala za 8 točení čiste za dlhopisy (bez nuggetov, takže len základné balíčky) okrem tých malých blbiniek ešte drahú truhlu, zlatý dopis (250 dlhopisov) a Natty blabla klobouk

takže sa dá aj bez nuggetov (hlavne tam kde mi na tom nezáleží či vôbec niečo dostanem :D)
 

DeletedUser9003

Hosť
Obalky 25,50 dlhopisov
Posilnenia..salonky atd.........vela
Bonusy pre postavu..vela..

Nohavice Alana Q..
Kožušinový šal...........N.B
Č.. talizman
Čižmy N.B
 

DeletedUser4451

Hosť
Dal som 1x za 20 dlhopisov a s tym zvyhodnenim za 25 nuggetov a padol pekny darcek v ktorom boli sladkosti.. aspon nieco ked uz z kalendara nepadaju
 

DeletedUser

Hosť
mne padli 2x darceky zo sladkostami , 1 den automatizacie , a sladke drievko :D nic moc :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som dostal perníček, a za 20 UPD medailu bonusu na vyšší príjem. :D
 
Hore