Šerif

Páči sa Vám tento nápad?

  • Áno

    Hlasy: 16 53,3%
  • Nie (dovod)

    Hlasy: 14 46,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    30
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Chcel by som navrhnúť niečo ako ŠERIF.
Šerif by bola normála hodnosť v meste a sídlila by vo vazení.
Vazenie by bolo v meste ako normálna budova.
Šerif by mohol dávať ľudí do vazenia a to tak: neplatenie poplatkov (2 dni vazenia) , porušenie mestských zákonov napr. DUEL SO SPOJENCOM (3 dni vazenia) a tak ďalej to by som nechal na adminov.
Keby bol niekto vo vazení , tak by nemohol: SPAŤ V HOTELI , UKLADAŤ PENIAZE DO BANKY , KUPOVAŤ Z MESTSKÝ OBCHODOV , POZÝVAŤ ĽUDÍ DO MESTA (keby bol mestský radca alebo zakladateľ) , NEMOHOL BY PREDÁVAŤ VECI DO OBCHODOV. V profile by sa dala kolonka: TRESTANIE a do toho by sa mu automaticky písali všetky zločiny. Keby chcel veľmi veľký trestanec potom odísť z mesta , tak už len ťažko si niekto prijíme do mesta takého trestanca. Keby mal niekto nejaké ďalšie nápady , nech napíše.
 

DeletedUser

Hosť
Prosím ako sa to presúva chcel som to dať do návrhov a omylom som to dal do návodou.
 

DeletedUser

Hosť
nieje to zly napad, ale neviem... v hre by sa zrejme neujal a bol by to dalsi dovod, aby niektory hraci opustili TW, lebo by boli stale vo vazeni...
 

DeletedUser

Hosť
keby bol vo väzeni tak bi som dal abi nemohol us robit ziadnu pracu
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad.

Jedná otázočka: Tie peniaze nemôže ukladať do banky, alebo do mestskej pokladnice? Alebo obidve?
 

DeletedUser

Hosť
mne sa to nejak nezda...dal som nie lebo by sa to asi zneuzivalo...no ale keby si mal lepsu ti anletu tak spravim grafiku ale inak.......
 

DeletedUser

Hosť
Za grafiku by som ti bol povďačný.
Prečo to mám presunuté do neschválených nápadov, keď som to tu dnes dal?:neisty:
 

DeletedUser

Hosť
To znamená že nápad je zamietnutý.

Škoda, keby sa to skombinovalo s tou budovou šerif, mohlo by to byť fajn:howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore