Železnica

Súhlasíte?

  • Ano

    Hlasy: 30 73,2%
  • Nie

    Hlasy: 11 26,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    41
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahoj, dostal som takýto nápad:

Dnes som si zadal prácu pokľadanie koľajníc.
Ako som tak nad tým rozmýšľal, bolo by dobré, keby sa naozaj na mape vyskytovali koľajnice a železničné stanice. Neboli by tam len tak, slúžili by na dopravu. Samozrejme, doprava by nebola zadarmo, bol by tam nejaký poplatok, + poplatok za koňa. Jednotlivé zastávky by sa dali vybudovať na koľajniciach pri práci stavba železničnej stanice. Koľajnice by sa taktiež mohli budovať pri práci pokľadanie koľajníc. Bol by obmedzený počet staníc, a ak by ste došli k stanici, mohli by ste nasadnúť na vlak, zvoliť stanicu a veselo ísť. Na boku kde sa vám ukazuje čo práve robíte by bola ikonka cesty. Bolo by to rýchlejšie ako na koni, ale vlak by vás doviezol iba po zvolenú stanicu. Odtiaľ by ste museli ísť už po vlastných alebo na koni. Vlaky by chodili buď v nejakých časových intervaloch alebo stále (hocikedy môžete nasadnúť a ísť).

Napadol ma ešte taký dodatok, že kto by mal železničný lístok (produkt z práce) by mohol mať niekoľko precent zľavu. :pánko

Je to len taký nápad od brucha... ak by vás ešte niečo napadlo kľudne napíšte.
 

DeletedUser6184

Hosť
Zaujímavý nápad, ale zrealizovať ho budu musieť Nemci, z lístkami by to bolo zaujímave ako produktom, ale je otázne že ak by s tím súhlasili či by platidlo za vlak nedali nugeti, a tým by celú zábavu pokazili :indian
 

DeletedUser

Hosť
1. súhlasím s nápadom
2. nesúhlasím za to, že by sa kolajnica dala dostavať

PS: S toho vyplíva že dávam: áno

ak to písmo nevidíš prekopiruj hho mysou
 

DeletedUser

Hosť
Dávam: áno (urob to isté čo pri mendozovi :D )
Len by som niečo dodal:

Tak podľa mňa by bolo dobré keby ribudla nová budova v meste
(Železničná stanica)
1.Musela by sa vybudovať
2.Mohli by ste z mesta vycestovať a k danému mestu pricestovať
(keby bola stanica v mente xy a aj v meste yx tak by ste mohli cestovať do tohto mesta vzdialenosť by ovplyvňovala cestu lístka)

PS:začal som to písať skvor nevšimol som si ten príspevok od abedy
 

DeletedUser

Hosť
škoda

Nejak takto by to malo vyzerat. Bohuzial Nemci nemaju o to zaujem aj ked vacsina hracov bolo za.

http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?t=538

:( To je ale smola lebo by to určite pomohlo menším úrovniam keď začína nový svet, nie každý má dosť peňazí na koníka.:Oslík - a týmto si moc cestu neskrátia.:eezmurk: No a samému mi došlo že kamaráti čo to so mnou hrávali prestali z dôvodu pomalého cestovania... Škoda že sa toho nemci neujali...:( Inak, dakujem za reputáciu :)
 

DeletedUser

Hosť
Aj ano, ale tá stanica by bola potom v každom meste, a predstav si mapu - samé koľajnice :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Neviem si predstaviť že by sa ten vláčik naozaj hýbal hoci by to nebolo vidieť a teraz oznamko že prešiel ťa vlak nemáš nohy ani ruky.
 

DeletedUser

Hosť
Uz to tu bolo vela krat,asi 3-krat ci kolko,a nepreslo to tu,takze nie ;)
 

DeletedUser5708

Hosť
Ahoj, dostal som takýto nápad:

Dnes som si zadal prácu pokľadanie koľajníc.
Ako som tak nad tým rozmýšľal, bolo by dobré, keby sa naozaj na mape vyskytovali koľajnice a železničné stanice. Neboli by tam len tak, slúžili by na dopravu. Samozrejme, doprava by nebola zadarmo, bol by tam nejaký poplatok, + poplatok za koňa. Jednotlivé zastávky by sa dali vybudovať na koľajniciach pri práci stavba železničnej stanice. Koľajnice by sa taktiež mohli budovať pri práci pokľadanie koľajníc. Bol by obmedzený počet staníc, a ak by ste došli k stanici, mohli by ste nasadnúť na vlak, zvoliť stanicu a veselo ísť. Na boku kde sa vám ukazuje čo práve robíte by bola ikonka cesty. Bolo by to rýchlejšie ako na koni, ale vlak by vás doviezol iba po zvolenú stanicu. Odtiaľ by ste museli ísť už po vlastných alebo na koni. Vlaky by chodili buď v nejakých časových intervaloch alebo stále (hocikedy môžete nasadnúť a ísť).

Napadol ma ešte taký dodatok, že kto by mal železničný lístok (produkt z práce) by mohol mať niekoľko precent zľavu. :pánko

Je to len taký nápad od brucha... ak by vás ešte niečo napadlo kľudne napíšte.

sper nápad, reputácia plus. chcel by som dodať že keď už je železnoca, tak čo tak pri práci prepadnutie vlaku to urobit takto:

Idete expresom (vlakom) a keď docestujete, príde oznámenie: Prepadli vás. Ukradli vám všetky peniaze ktoré máte pri sebe. Okradnúť by vás mohol hráč, a to pri práci Prepadnuie vlaku. Prepadnutie vlaku by potom malo náhodný nález penazí pretoźe je otázne kolko penazi ma prisebe konkretna osoba
 

DeletedUser5708

Hosť
Nie práve o to ide. pretože kone by boli potom nanič, tak by sme museli da't aj nejaké riziko vo vlaku. tak by potom kone nestratili hodnotu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore