3D grafika

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Všechny otázky a vaše výtvory ohledně 3D dávejte sem.

Něco na ukázku :

[YOUTUBE]3W9zVynf-iU[/YOUTUBE]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sketch up.... len tak z nudy atd....
Toto je take nevidarene ale ostatne su celkom ok....
[SPOIL]
fotokomplexu.jpg
[/SPOIL]
Toto je uz lepsie..
[SPOIL]
oilmillobrazok.jpg
[/SPOIL]
A toto su budovy len take "pokusy"
[SPOIL]
beznzvupy.jpg
[/SPOIL]
Toto je asi najlepsie...
[SPOIL]
wheelv2.jpg
[/SPOIL]
A toto mala byt mliekaren ale nevislo to :--)
[SPOIL]
mliekarenfoto.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
man vzdy odradzovalo na sketchupu to ze to nema kvalitu ...vies nema to poriadne textury a rendery ja som skor nato nech to vyzera jak naozajstne ,..ale prace su dobre keby tam boli poriadne rendery ...tak to mas ovela lepsie
 

DeletedUser

Hosť
Tak som si to stiahol ale nikde tam nevidim preview na tom skp modely len obrazkovy preview a to mi je na .....
 

DeletedUser

Hosť
Tak som skusal teda renderovat pomocou toho programu...

fotols.png


PS: podlamna to vypada dobre
OUPS:Tie oblaky su take ake su :hanbimsa: lebo som to robil ako texturu cez gimp a nie ako pravy odraz ale jedna sa o detail :ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
no :D sak si to predstav... po 1. musi tam byt svetlo... ty ho tam nemas ... tu vodu musi byt viac vydet..a ked si to zoberes tak vo vode je ten odlesk tak zalomeny...treba este na tom pracovat :)

V podstate tam voda ani nemala byt no kedze som to robil podla fotiek kde voda bola tak som ju tam dal ale to ze tam nema byt som sa dozvedel az asi 10 min. po tom co som sem dal ten obrazok... ;)

nemas tu texturu toho dreva?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak aj ja som skusal nieco z the west nieje ti sice ako od raidera ale dam to sem...

201008020823277s.png
 

DeletedUser

Hosť
Tak som skusal povodne tam mal byt aj dym ibaze to bolo blbo vidiet...
201008020939248s.png
 
Prečo nie, celkom to ujde, len treba na tom porobiť viac detailov (trochu zraziť hrany, mäkké tiene...).
Inak aký je to font písma? Som taký chcel dať na moju dýku, aby bol lepšie vidno a nevedel som ho nájsť :)
Figarovku som chcel spraviť aj ja o pár dní, si ma predbehol :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore