4 novinky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nie som expert na nove veci v the wste ale mam tu svojich zopar novych vylepsení.:):eezmurk::)

I. Ina mena:bola by napriklad co ja viem libra . V meste by bola zmenaren kde by si daval za zmenu aj poplatok.
Niektore predmety by sa dali kupit v dolaroch niektore v librach.

II. Kolonie: mesto by si mohlo postavit svoju koloniu. Cize zakladatel hlavneho mesta by mohol zakladat kolonie a mal by nad nimi svoju moc.
Kolonie aby ich zasa nebolo az tak moc by mohli zdražovať.
1.kolonia-1000 dolarov
2. kolonia 3000dolarov
3.kolonia 10000 dolarov
4.kolonia 30000 dolarov
...
Peniaze z ktorych by bola kolonia zalozena by boli z mestskej kasy hlavneho mesta.

III. členstvo: jeden hrac by mohol mat clenstvo v dvoch mestach naraz

IV. mesto: ak by bolo nekonecne zvätsovanie budov aj mesto na mape by naberalo svoje rozmery
 

DeletedUser

Hosť
I. v časoch divokého západu bol dolár. Aj teraz je v USA dolár tak neviem načo sem ťaháš britskú menu
II. Zdá sa to ako dobrý nápad
III. úplná hovadina (s prepáčením sa výraz) dve členstvá ?!!
IV. ak dobre plánuje sa nekonečné stavanie kostola a chátranie budov aby mali čo robiť stavbári
 

DeletedUser

Hosť
druhý je dobrý, ale ten tretí by som dal tak, že

Medzi mestami by sa dalo uzavrieť spojenectvo (môže byť limitované) a hráč by mal členstvá tých miest s ktorými by malo jeho mesto spojenectvo.
 

DeletedUser3241

Hosť
I. v amerike je dolar
II. na co by mi bola kolonia ??
III. blbost ...
IV. nekonecne zväcsovanie asi nebude (zatial nieje nic)....
 

DeletedUser

Hosť
1: blbost
2: neviem, nieje to rozpisane...
3: blbost
4: blbost ( nekonecne zvatsovanie mesta? to by potom bolo jedno mesto na celu mapu?)

a cele mi to pride ako iba napd na vylepsenie a nie ako napad na projekt...
 

DeletedUser

Hosť
jack asi tak nejak to bi bola sranda že je jedno mesto sez celu mapu v tom meste su narvate dalšie mesta práce pevnosti jestli by to tak malo byt tak by z tejto hry 90% hračov odyšlo a tych zvyšných 10% by neustale nadavalo na furum a admini by sa aspon zabavyli:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
K ostatným častiam návrhu bolo povedané dosť, ja teda len k bodu č. 2...
Postaviť si kolóniu nie je problém, jednoducho sa poverí niekto, komu zakladateľ pôvodného mesta verí, aby vystaval nejaké druhé mesto vedľa toho prvého, napíše sa ako sesterské mesto/kolóniu a je vystarané, nie je treba nijak zasahovať do hry...

Tému zamykám a presúvam z Nápadov na projekt od hráčov (kam už tak nepatrila) rovno do Archívu starých nápadov... A prosím, témy staré skoro 3 mesiace by sa mali oživovať len vtedy, pokiaľ k tomu máš naozaj dačo dobré čo pridať... A to v tomto prípade asi ani nebolo ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore