Adventný kalendár

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
the_west_christmas_event_banner.png


Adventný kalendár bol pre tento rok trochu zmenený - tí, ktorí ste otvorili dvierka na kalendári, ste si už všimli, že z neho padli produkty a nie sladkosti - to preto, lebo dané produkty môžete potom využiť vo vianočných úlohách (pripravili sme pre vás 14 vianočných úloh - otvoria sa až na budúci týždeň), na ktorých konci vás čaká odmena.

Poslušné deti vedia, že dvierka sa otvárajú iba v určený deň a iba jedny dvierka za deň, inak sa môžu tešiť akurát tak iba na uhlie :xmas9

Želáme Vám všetkým príjemné plnenie vianočných úloh!
 

Deleted User - 4

Hosť
Pre zobrazenie úlohy Henryho brat musíte mať splnenú sériu úloh: "Za novým dobrodružstvom".

Text pri prijatí úlohy:
Ach, ahoj Frodo Pytlík. Vyzerá to tak, že je už celé mesto pohltené sviatočnou náladu. Divíš sa mojej smutnej tvári, však. Úprimne ti poviem, nemám tento sviatočný čas veľmi rád, vyvoláva to vo mne iba smutné spomienky. Sadni si, porozprávam ti o tom...

Text pri dokončení:
Môj brat Rupert bol drevorubačom, pracoval v lesoch na západe krajiny. Bol to statočný muž, taký normálny chlapík, rodinný typ. Pred viac ako dvanástimi rokmi som ho na Vianoce išiel navštíviť, ale na mieste, kde mala stáť jeho chata, som na miesto toho našiel len spálenisko. Oheň pravdepodobne vypukol v noci, nikto to tam neprežil. Takže prepáč mi, že nemám v tomto ročnom období a počas sviatkov zrovna veselú náladu.

----

Dnes (v pondelok), by sa do hry mali nahrať slovenské texty.
 
Hore